Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 2 [ 17 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator
Mesaj ATENTIE toti membrii Night Music ! Scris: Joi Ian 29, 2009 9:24 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Am finalizat cum va arata siteul personal ce-l va avea fiecare membru Night Music. El va arata in genul acesta: http://polo.nightmusic.ro/ .

Pentru ca sa pot spune ca e gata, si sa incep sa scriu instructiunile utilizarii lui, am nevoie sa stiu de parerea voastra daca mai trebuie ceva schimbat la el, sau va place asa.

Specificari:
- continutul site-ului se poate schimba printr-o interfata in limba romana, asa ca nu e nevoie sa stii programare ca sa poti sa ti-l schimbi;
- logo-ul de sus si imaginile specifice fiecarei sectiuni (cele de pe banda neagra) pot fi inlocuite cu altele, pe care le doriti voi. Dar daca nu vreti sa va complicati, raman cele actuale.
- site-ul este dedicat atat DJilor, cat si a ascultatorilor din Night Music. Astfel, se pot schimba sectiunile, numele lor, continutul lor etc. Fiecare si-l poate personaliza cum doreste.

So, ramane asa?
Mesaj Re: ATENTIE toti membrii Night Music ! Scris: Joi Ian 29, 2009 9:31 pm
Squash
Neconectat
Voluntar
Imi place. Din partea mea poti finaliza :d thanks !

http://dj-squash.ro
Nu sunt perfect dar nu asta`i ideea !
Mesaj Re: ATENTIE toti membrii Night Music ! Scris: Joi Ian 29, 2009 9:31 pm
coMsineLu
Neconectat
Voluntar nou
Eu zic ca ii bun asa...
Mesaj Scris: Joi Ian 29, 2009 9:34 pm
octaviann0
Neconectat
Voluntar
mie cel putin imi place :D:D :> acum depinde si de ce zic ceilalti :D
Mesaj Re: ATENTIE toti membrii Night Music ! Scris: Joi Ian 29, 2009 9:43 pm
Adynis
Neconectat
Voluntar
..eu o sa fiu un pic mai critic ..au ...(acu ..toata lumea sariti cu gura pe mine :)) )
imi place ca e f bine structurat ..are cam tot ce vrei. ..e complex...insa ...meniul ala ... are o culoare de background cam inchisa..si ..nu mi se pare prea potrivit ...oare daca ar fi aceasi culoare ..gri-ul ala sau ce-o fi ..nu ar fi mai bine ... ? si textul cu negru sa zicem in cazul schimbarii culorii ...
si ... as vrea sa intreb...se mai pot adauga si alte chestii ? ...ma refer la fonturi , linkuri catre alte pagini ..bannere ..si altele :D

Muzica este plăcerea pe care mintea umană o simte din numărare fără să fie conştientă că numără.
Mesaj Re: ATENTIE toti membrii Night Music ! Scris: Joi Ian 29, 2009 9:45 pm
Dj Mosquino
Neconectat
Voluntar nou
E bine. Dupa parerea mea, mi-e imi place...E atractiv.
Mesaj Re: ATENTIE toti membrii Night Music ! Scris: Joi Ian 29, 2009 9:46 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Adynis scrie:
..eu o sa fiu un pic mai critic ..au ...(acu ..toata lumea sariti cu gura pe mine :)) )
imi place ca e f bine structurat ..are cam tot ce vrei. ..e complex...insa ...meniul ala ... are o culoare de background cam inchisa..si ..nu mi se pare prea potrivit ...oare daca ar fi aceasi culoare ..gri-ul ala sau ce-o fi ..nu ar fi mai bine ... ? si textul cu negru sa zicem in cazul schimbarii culorii ...
si ... as vrea sa intreb...se mai pot adauga si alte chestii ? ...ma refer la fonturi , linkuri catre alte pagini ..bannere ..si altele :D


Se pot adauga linkuri catre alte pagini in sidebar. Iar restul, va fi posibil, dar doar celor ce stiu sa faca asta. E la baza o platforma wordpress, daca stii sa te descurci in ea, poti face orice.

Ideea de baza e sa fie cat mai utilizabil de catre toti, dar sa poata fi folosit si de catre cei experti.
Mesaj Re: ATENTIE toti membrii Night Music ! Scris: Joi Ian 29, 2009 11:12 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
deocamdata imi place... ;) ;) Bv Vlad si multumim !!!
pe viitor daca o sa vreau ceva mai profesionist voi sti la cine sa apelez :mrgreen: 8-)

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: ATENTIE toti membrii Night Music ! Scris: Vin Ian 30, 2009 1:03 am
DjGabi
Neconectat
Voluntar
Good Job Vlad!

O jumatate de.............Tesla System!
Mesaj Re: ATENTIE toti membrii Night Music ! Scris: Vin Ian 30, 2009 1:32 am
InocentEmotions
Neconectat
Membru fondator
Culorile mi se par ok... nu deranjeaza la vedere... capteaza atentia...
Sectiunile sunt bine alese mai ales pt DJ dar si pt ascultatorii de muzica electronica.. insa in partea de sus parca e prea mult alb, pt mine cel putin.. ar merge in partea stanga ori sigla NM ori o poza (gen avatar etc) a posesorului site ului sau ceva la alegerea lui.
But this is just me :P

-=* Always Be YourSelf ! *=-
Pagina 1 din 2 [ 17 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair