Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 1 [ 9 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori
Mesaj Desenele animate contra muzicii electronice :) Scris: Vin Apr 24, 2009 10:10 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Se pare ca moda muzicii electronice supara parintii copiilor, astfel incat s-a facut si un desen animat din seria Samurai Jack, axat pe mesajul - DJul e rau, muzica electronica (in acest caz stilul rave) e evil.
Citat de la final: " Intoarceti-va acasa si nu mai dansati niciodata pe acest ritm diabolic " !



Nu ma intrebati cum am aflat de episod :D
Mesaj Re: Desenele animate contra muzicii electronice :) Scris: Vin Apr 24, 2009 11:27 am
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
cum ai aflat de episod? :lol: :lol: :lol:

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: Desenele animate contra muzicii electronice :) Scris: Vin Apr 24, 2009 3:04 pm
bj3y
Neconectat
Membru fondator
raaave :twisted:

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: Desenele animate contra muzicii electronice :) Scris: Vin Iun 05, 2009 8:58 pm
djedd0
Neconectat
Voluntar
episodul asta chiar nu`l vazusem :))) si ce`i mai ciudat e ca imi plac piesele din desene :)))
Mesaj Re: Desenele animate contra muzicii electronice :) Scris: Mie Aug 24, 2011 8:27 am
gabigabi
Neconectat
Voluntar nou
ha ha, frumos frumos! :lol: nu stiam de episodul acesta!
Mesaj Re: Desenele animate contra muzicii electronice :) Scris: Mie Aug 24, 2011 9:33 am
twinker
Neconectat
Voluntar
Poate ne trezim cu Samurai Jack prin cluburi :lol: !
Mesaj Re: Desenele animate contra muzicii electronice :) Scris: Mie Aug 24, 2011 5:41 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Am reparat linkul catre film. Acum merge iar :)
Mesaj Re: Desenele animate contra muzicii electronice :) Scris: Joi Mai 03, 2012 2:53 pm
antonmircea13
Neconectat
Voluntar nou
Bai Samurai Jack :D tin minte ca ma uitam acum cativa ani :))

Jocuri remi - alatura-te jucatorilor online
Mesaj Re: Desenele animate contra muzicii electronice :) Scris: Mar Ian 22, 2013 3:31 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Pai sunt.. traduse prost în română din engleză..
Pagina 1 din 1 [ 9 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair