Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 2 din 2 [ 13 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori
Mesaj Re: Vrem filiala la IASI Scris: Sâm Ian 24, 2009 11:40 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Todd scrie:
:)))))

chiar si asa .. petrecerile organizate de grupuri de la facultate gen asii , lse , si asa .. au dat gres ..

anul asta spre exemplu : ASII -> premiul I pentru cea mai proasta organizare.Un eveniment marca pestele marinat in sos de hause.

ah si sincer .. poate sa se desfiinteze toate, ca tot nu ma intereseaza. Am vazut care e problema lor.


Tell me about it, ca nu-s in tema..
Mesaj Re: Vrem filiala la IASI Scris: Mar Feb 24, 2009 4:12 am
InocentEmotions
Neconectat
Membru fondator
wow eu acu vad asta
mai dragilor ... proasta informare
LSE IASI nu s a desfiintat. Activitatea a fost temporar suspendata pana la luarea unor decizii in legatura cu situatia actuala.
In data de 23.02.2009 s a reluat activitatea LSE IASI. Nu avea cum sa se desfiinteze ceva ce exista de 10 ani, cu tot cu probleme LSE IASI a existat, exista si va exista in continuare.
Detalii suplimentare nu sunt necesare, insa fiind prezenta la respectiva reluare a activitatii si votand anumite reglementari, pot cofirma faptul ca it`s still aliveeee !

-=* Always Be YourSelf ! *=-
Mesaj Re: Vrem filiala la IASI Scris: Joi Feb 07, 2013 9:40 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Sunt sigur ca avem ce invata din greselile celor de la Asii, Lse si ce mai cunoasteti voi. Sa ne informati si pe noi care au fost, ca sa nu se repete istoria. Multumim si succes tuturor!

PS: Borntio, n-ai venit la prima sedinta a filialei Night Music Iasi, vrei sa fii doar participant la evenimente?
Pagina 2 din 2 [ 13 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair