Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 1 [ 5 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator
Mesaj Reluam activitatea filialei ? Scris: Vin Oct 02, 2009 9:59 am
bj3y
Neconectat
Membru fondator
Din cate se stie, sau daca nu se stie se va afla acum. Gabi a plecat la facultate, deci e mai mult decat evident ca in momentul de fata nu se mai ocupa efectiv NIMENI :!: de NM Bt.
Am zis ca asta e si momentul in care totul va intra intr-o hibernare si ca va fi o pauza pana sa mai fie ceva din toata treaba asta.
Insa... sunt curios daca mai e careva interesat sa continuam treaba, asa cum se poate, pentru ca sunt aproape convins ca ar fi greu sa ajungem la rezultatele obtinute de Gabi in NM, pentru care am deosebita apreciere. Care va stramba din nas citind ce-am scris eu aici este un nesimtit si un nerecunoscator, pentru ca se stie prea bine cat efort, umblatura si munca a depus pentru evenimentele de aici.
Ca s-au facut mai multe evenimente trance decat cele bazate pe alte genuri, e adevarat. Asta de ce ?! pentru ca ... nu s-a interesat nimeni sa facem si altceva. Nu vreau sa judec pe nimeni dar vreau sa stie toata lumea ca putin mai mult interes ar fi fost binevenit si s-ar fi putut face lucruri si mai misto.
Ar fi dispuse cateva persoane ca sa reluam treaba la Botosani ? cu sedinte, evenimente, si tot ce presupune.
Astept raspunsuri... :roll:

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: Reluam activitatea filialei ? Scris: Vin Oct 02, 2009 11:32 am
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
Ma bucur ca vine tocmai de la tine aceasta initiativa Bogdane. Desi esti ocupat si cu munca imi pare bine ca esti dornic de a continua treaba inceput de Gabi la Botosani. Ce sa zic: mult succes si tinem legatura :D Asteptam o initiativa concreta si aveti tot sprijinul din partea noastra. Mult succes si felicitari inca o data pentru atitudine. Cand poti aduna echipa care o crezi tu mai de baza si stabiliti niste chestiuni bine definite. Eu zic ca va iesi o treaba buna in continuare si acolo. ;)

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: Reluam activitatea filialei ? Scris: Sâm Mar 20, 2010 1:49 pm
GabbyDJ
Neconectat
Membru fondator
:oops: Ms frumos bogdan pt toate chestii frumoase pe care le-ai spus acolo apreciez foarte mult.
Sa fiu sincer mi-ar face placere sa mai pot face ceva eventuri in Bt, macar cand sunt ocazii, avand in vedere ca imi este destul de dificil sa fac asta de la 400 de km distanta insa voi incerca sa ajut.
Si oricum puteti sa va asteptati la o revenire a filialei in perioada urmatoare cu un nou episod TNT 8-)

Aka Gabriel Van Gherling
"Music is driving me crazy"
http://www.myspace.com/djgabriello"
Mesaj Re: Reluam activitatea filialei ? Scris: Sâm Mar 20, 2010 5:54 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
Ppppffff.... aşteptăm detalii să facem urât. :evil: :twisted:

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: Reluam activitatea filialei ? Scris: Sâm Mar 20, 2010 6:07 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
urât frumos!!!! :lol:
Pagina 1 din 1 [ 5 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair