Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 3 din 3 [ 25 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator
Mesaj Re: 20 Septembrie Sedinta Night Music Botosani Scris: Sâm Sep 27, 2008 3:32 pm
Todd
Neconectat
Voluntar
in ritmul asta o sa boostam site-ul in search results google pentru m@n3l3
doamne fereste :mrgreen:

acuma ca sa impartasim si sa spovedim acest topic

electronic music electronic music electronic music electronic music electronic music electronic music electronic music electronic music

:mrgreen:

- dude .. you only did the beat and the bass ..
- yeah .. so ? do you need more ? because i can get more bass if you want ...
Mesaj Re: 20 Septembrie Sedinta Night Music Botosani Scris: Dum Noi 02, 2008 3:13 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Ma bucur ca macar jumatate din filiala restructurata la sedinta aceasta, a ajutat la ultimul eveniment. Speram ca si cei ce au stat deoparte si au preferat sa nu se implice de aceasta data, vazand ce a fost, sa aiba mai multa initiativa data viitoare!

Stiu si ca au fost cativa dintre voi care ati ajutat datile trecute si de aceasta data nu ati putut din diverse motive. Va inteleg, nu va uitam ca ati ajutat la alte evenimente, stiu cum e cand lumea uita ca ai ajutat daca nu ai ajutat si ultima oara :) Speram sa aveti data viitoare timp sa ne ajutati, pentru ca atat timp cat este mai activa echipa, cu atat mai mult succes vom avea pe viitor.


Multumim Plamada, Skeptic, Marianucu, Todd, Alina, Bianca, Ioana, Bogdan si Gabi ! (ordinea este pur aleatoare) Fiecare ati ajutat cu tot ce ati putut, si de aceea meritati recunostinta noastra !

Sunt curios, acum dupa ce v-ati implicat, ce ziceti, s-a meritat? :D
Mesaj Re: 20 Septembrie Sedinta Night Music Botosani Scris: Dum Noi 02, 2008 3:20 pm
skeptic
Neconectat
Voluntar
s'a meritat 100%

skeptic VJ
Mesaj Re: 20 Septembrie Sedinta Night Music Botosani Scris: Dum Noi 02, 2008 4:58 pm
InocentEmotions
Neconectat
Membru fondator
A meritat bine spus ! Mi a facut enorma placere sa ajut cum si cu ce am putut si voi face oricand acelasi lucru sau poate chiar mai mult daca voi avea posibilitatea :P
M am bucurat enorm de mult cand am vazut echipa Night Music din Suceava prezenta la Botosani. Toti am dat dovada ca suntem uniti si sunt de parere ca a iesit foarte bine acest event. Am aratat inca o data ca se poate face treaba buna si plus de asta distractia a fost pe masura.
Felicitari DJ`ilor care au reusit inca o data sa faca o atmosfera incendiara :)
Dare, Julianno b2b Stefanno and Gabriello ... you really played haus :P ;)

-=* Always Be YourSelf ! *=-
Mesaj Re: 20 Septembrie Sedinta Night Music Botosani Scris: Mie Ian 21, 2009 12:01 pm
bj3y
Neconectat
Membru fondator
Va asteptam din nou la event, puteti invita si prieteni, vecini, neamuri, etc :D

A day in without trance is wasted day of my life
Pagina 3 din 3 [ 25 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair