Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 3 din 3 [ 24 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori
Mesaj Re: Cel mai bun dj local Scris: Lun Iun 23, 2008 7:28 pm
lexu_the_best
Neconectat
Voluntar nou
ma unknowbeat
poate te am luat cam tare da ar trebui sa sustii nu sa critici!asta nu inseamna k nu ai voie sa iti dai cu parerea dar totusi nu fi prea dur k esti dur cu tine insuti si poate tie ciuda k altii macar incearca sa ajunga undeva,se chinuie si muncesc!dc ai tu impresia k stiu sa fac doar un cross nush de unde iti veni!aaa si ma cunosti cumva sa stii ce asc si k vreau sa ajung undeva prin fortele mele??nu cred!!iar dak ma cunosti inseamna k nu ma stii indeajuns de bine!tu crezi k dak stii sa faci trecerea intre piese gata esti dj?!!si k sa stii si tu nu iau muzica de pe odc nici nu folosesc odc;) nu am zis k ma cred dj ...aa si nu prea ascult seturi...fff rar knd se intampla asta...aaa si apropo sunt axat pe un anumit gen nu asc toate genurile..site'u asta e facut sa ne sprijinim unii pe altii nu sa ne criticam!!bn asta nu inseamna k nu exista loc si de critici da knd stii pe cineva kre se crede dj si el nu stie macar ce e aia muzica atunci e loc si de critici!!.
Mesaj Re: Cel mai bun dj local Scris: Lun Iun 23, 2008 7:53 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Haha, se repeta istoria :)

Am avut exact asa un atotstiutor increzut ce doar vorbea si cand venea timpul sa ajute, gasea scuze.

Unknown beat = akronic 2

Ca sa vezi ca peste tot, indiferent de oras, sunt indivizi supradotati intelectual :lol:

Cei din Suceava stiu despre ce vorbesc, ca am patit-o exact si noi la inceput asa cum va contraziceti voi acum cu aceasta persoana.

Cititi, daca vi se pare ca nu va incadrati, spuneti parerea voastra, si atat. Fiecare are dreptul la opinia sa, iar fara contraziceri pe forum ar fi mare plictiseala, dar sa fie cu obraz, nu fara.

Bafta,
Vlad.

PS: Unknown beat, bine ai venit printre noi ! Daca ai chef doar de criticat fara sa ajuti, anunta-ne sa stim cum sa procedam cu tine :roll:
Mesaj Re: Cel mai bun dj local Scris: Lun Iun 23, 2008 7:57 pm
lexu_the_best
Neconectat
Voluntar nou
dci e doar un omulet kre cred k e emo si se crede dj in tacere:))) ms k ne ai zis vladootz!sa stim cu cine avem de a face:))
Mesaj Re: Cel mai bun dj local Scris: Lun Iun 23, 2008 10:26 pm
Elektro
Neconectat
Voluntar
Eu m-am obisnuit cu oameni de genu .... si atat le am de zis: "Daca sunteti prea tari si prea cunoscatori atunci de cum se face ca nu sunteti la vre-un club ?? Ca macar sa auda lumea de voi". Si am incheiat subiectul asta pentru ca se gasesc impresionisti ca el sa se sparga p`aici.



Bafta,
Elektro.

||~~~|| Let the music be with me until the ends of time ||~~~||

<---------------------------->
MySpace Profile
HI5 Profile
<---------------------------->
Pagina 3 din 3 [ 24 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair