Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 1 [ 3 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori
Mesaj Tricouri Night Music 2010 Scris: Joi Mar 04, 2010 7:11 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Va anunt ca tricourile sunt pe drum, doar ca am fost anuntat intr-un tarziu ca ele costa 30 lei fiecare si transportul total 22 lei. Vedem cum facem, pun eu de la mine ca sa acopar diferenta de aproximativ 100 lei, si daca o sa vreti imi mai dati fiecare 5,5lei cand va dau tricourile. Daca nu, asta e.. Nu e prima oara cand raman cu gaura :)

Modalitatea de imprimare a tricourilor:
http://www.folii-adezive.ro/flvplayer.p ... PSfilm.flv

Mesajele primite pe email din partea lor:
Citat:
Imi pare rau, dar pe acestea nu le putem face la 25 de lei. Noi dadeam reducerea in ideea ca ni se aduc clienti pe site, nu ca si cum am fi un serviciu de personalizare. Pe acestea pot sa vi le dau la 30 de lei. Transportul este 22 de lei prin Fan Courier, asa ca vor ajunge pana sambata fara probleme.
Mesaj Re: Tricouri Night Music 2010 Scris: Mie Mar 10, 2010 11:44 am
bj3y
Neconectat
Membru fondator
tricourile vi le faceau de la ei sau ati trimis voi ale voastre?
tricoul ala albastru care il aveam la TNT #3 fusese original cu sigla NM pe spate, care din pacate s-a dezlipit, a ramas doar cea din piept, cu YOuth can do it :lol:
mi-ar place sa il imprim pe ala, imi place tricoul, n-as vrea sa imi fac un tricou NM de-ala simplu, de 2 lei.
cand mai imprimati data viitoare, vreau sa imi fac si eu, pls :D

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: Tricouri Night Music 2010 Scris: Mie Mar 10, 2010 1:41 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Tricourile le asigura ei, calitate foarte buna, iar marimea exacta se poate masura de pe siteul lor. In curand se vor putea comanda de pe tu.ro tricourile, ei avand grija de tricou/imprimare/livrare. De imprimat de data asta e imprimarea buna,nu mai are ce sa se dezlipeasca,mai ales ca materialul e potrivit pentru asa ceva.
Pagina 1 din 1 [ 3 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair