Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 2 [ 18 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 10 vizitatori
Mesaj Manyakul Scris: Dum Apr 13, 2008 11:09 pm
Manyakul
Neconectat
Membru de onoare
manyakul... cunoscut k manyakul ... vorbeste despre sine la persoana a-3-a ... a incercat-o pe a 2-a dar s-a dovedit a fi ineficienta... mixeaza ... majoritatea trance ... hardstyle si hard dance ... de preferinta in blender cu 2 kg de portocale, deasemena produce de prin anul de referinta 2005 in domeniul stiintifico fantastic al taramului viselor muzica trance si psy-goa mai ales dupa serioase gaturi de bauturi spirtoase. Poate cunoasteti cateva din creatiile lui precum ... Varu ... imagineaza-ti sunetul unui fulger pe o coloana sonora de la vanghelis si cu bpm-ul ridicat, si Varu zi cum se keama piesa aia pe care eu ti-am trimis-o acu 20 de min k mijto mai era.
Deasemenea filantrop din tata'n'fiu organizeaza petreceri care de-a lungul timpului au evoluat de la dat cu capu'n pereti si pogo ... la cel mai reusit event vreodata din Calea Romanului nr 7 ... la care au mixat in deskidere dj olivia aka lil'fingers,dj butterfly(k am uitat cum o keama), in main au mixat dj Stefanno... mix de calitate bv varu, si dj julianno...thx bro k ai fost acolo ... acompaniatia de MC Gaby. Binenteles k guest mixul a fost facut kiar de subsemnatul ... si dati-mi voie sa va spun k erau toti cu mainile in aer ... si sareau in sus ..asta pt k aveam atintita asupra lor un pm cal 7,64 aka Kalasnikov.... moemente cu adevarat de neuitat ...
si iata-ne ajunsi si la clipa de fatza cand subsemnatul sta si freaca menta pe un smack my bitch up si scrie povesti de adormit restu de idioti care au stat sa citeasca pana la sfarsit tot ce am putut scrie eu aici.
Felicitari

anti-tero ... anti tot
Ultima oară modificat Dum Apr 13, 2008 11:14 pm de către Manyakul, modificat de 2 ori în total.
Mesaj Re: Manyakul Scris: Sâm Mai 17, 2008 11:47 am
bj3y
Neconectat
Membru fondator
asa deci ?:)

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: Manyakul Scris: Lun Iun 16, 2008 3:36 pm
Simona
Neconectat
Voluntar
Sfat : Fa un rezumat ! :lol: :D


Real life , depicted in song ...
Mesaj Re: Manyakul Scris: Lun Iun 16, 2008 7:23 pm
bj3y
Neconectat
Membru fondator
de fapt el nu mai are nevoie de descriere:))

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: Manyakul Scris: Lun Iun 30, 2008 6:25 pm
Manyakul
Neconectat
Membru de onoare
viata mea este complexa asa ca ceea ce vezi tu acolo e un rezumat facut de mine la rezumatul facut de altii .... so fara rezumate k parca as fi in liceu

anti-tero ... anti tot
Mesaj Re: Manyakul Scris: Lun Iul 07, 2008 2:25 am
Simona
Neconectat
Voluntar
Ok, atunci un plan de idei simple ! :lol:


Real life , depicted in song ...
Mesaj Re: Manyakul Scris: Lun Iul 07, 2008 5:18 pm
Manyakul
Neconectat
Membru de onoare
huh .. aia cu ce se mananca ....?

anti-tero ... anti tot
Mesaj Re: Manyakul Scris: Mar Iul 08, 2008 10:08 am
Simona
Neconectat
Voluntar
Cu propozitii principale .. :D


Real life , depicted in song ...
Mesaj Re: Manyakul Scris: Mar Iul 08, 2008 1:32 pm
Manyakul
Neconectat
Membru de onoare
cu dressing de cartofi?

anti-tero ... anti tot
Mesaj Re: Manyakul Scris: Mie Iul 09, 2008 9:51 am
Simona
Neconectat
Voluntar
Si smantana :| :lol:


Real life , depicted in song ...
Pagina 1 din 2 [ 18 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair