Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 1 [ 1 mesaj ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator
Mesaj Andrew T. Scris: Lun Aug 29, 2011 12:09 am
AndrewT
Neconectat
Voluntar nou
Andrei Ticau cunoscut sub numele de scena Andrew T. nascut la 22 noiembrie 1996 promite a fi unul din viitorii dj talentati din zona. La doar 14 ani si-a inceput cariera mixand alaturi de tatal sau, JOHNNY T, cel care i-a transmis aceasta pasiune pentru muzica. La doar 14 ani deja se poate lauda cu cateva cluburi in care a mixat: CLUB RELAXA [Pascani], CLUB WAVE [DURAU], CLUB OFFICE [Suceava].

Dar va urma o lista lunga...

Este pasionat de muzica tech-house, dar si de muzica dance romaneasca. A participat la un concurs National de DJ unde a reusit sa se claseze in primele locuri, concurand cu alti dj, mult mai experimentati, fiind cel mai tanar participant.

ANDREW T:

"Am fost mereu curios cum reuseste tatal meu sa combine melodiile intre ele. Ma lua de mic in club, dar abia acum 2-3 ani am fost atent la ce face acasa si in club. Am admirat mereu la el pasiunea cu care isi pregateste muzica si la cat suflet pune cand mixeaza in club - parca e in transa cand e la pupitru. M-a atras aceasta lume fascinanta a clubbingului si vreau sa fac parte din ea. Depinde de voi sa ma sustineti si sa fiti prezenti la evenimentele la care sunt invitat! Va multumesc! "

Pagina oficiala facebook: http://www.facebook.com/andrewtzicu
Pagina 1 din 1 [ 1 mesaj ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair