Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 4 [ 39 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori
Mesaj Anti-viteza / anti-alcool la volan! Scris: Vin Sep 26, 2008 6:56 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
1234567890

:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=KSRKmuxrOz4" onclick="window.open(this.href);return false;
:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=b88sqcicC9A" onclick="window.open(this.href);return false;
:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=v_AMEYsBxZA" onclick="window.open(this.href);return false;
:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=fyG6NIgpzBM" onclick="window.open(this.href);return false;

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Ultima oară modificat Vin Iul 22, 2011 5:16 pm de către NiCoTyN, modificat 1 dată în total.
Mesaj Re: Anti-viteza / anti-alcool la volan! Scris: Sâm Sep 27, 2008 8:23 am
bj3y
Neconectat
Membru fondator
Bv man, super ideea ta !
Clipul... n-as putea sa ii zic sadic, ci realist. Plus ca...inca nu e atat de real pe cat de urata poate arata o intamplare adevarata, si plus de asta, traita pe pielea ta. Sincer, sper sa nu se intample nimanui asa ceva, e oribil.
Lumea trebuie sa fie constienta de pericole, cu toate ca nu in toate cazurile intamplarile sunt din vina lor, ci a altor inconstienti din trafic.
Toate 3 cazuri sunt foarte relevante, atat cea cu viteza, cat si cele cu centura de siguranta si neatentia.
Din pacate eu am avut ocazia sa vad importanta centurii de siguranta, fara de care nu as mai fi fost aici sa va scriu.
Nu zic de-acu sa stati incuiati in casa, sau sa nu va mai dati examen pt. permis, sau sa nu va luati masina, etc. Daca e sa vi se intample ceva, oricum patiti, oricat v-ati pazi. Dar, totusi... e bine sa fim precauti, macar sa nu se intample cumva ceva din vina noastra.
Take care.

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: Anti-viteza / anti-alcool la volan! Scris: Lun Noi 17, 2008 5:23 pm
Todd
Neconectat
Voluntar
meh ... ce sa faci daca unii nu stiu cand sa se opreasca.

daca stii ca te tine ok .. daca nu ... nu te da mare.



nu-i asa baietii care au fost cu domn sofer ? haha

- dude .. you only did the beat and the bass ..
- yeah .. so ? do you need more ? because i can get more bass if you want ...
Mesaj Re: Anti-viteza / anti-alcool la volan! Scris: Lun Noi 17, 2008 7:38 pm
bj3y
Neconectat
Membru fondator
da da :D cu tine merg cat de departe fara frica :D Unde e loc de viteza, sa fie viteza,... dar unde nu ... e bine sa stai in banca ta si sa nu risti, ca setea de adrenalina s-ar putea sa te scape de toate grijile unei vieti.

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: Anti-viteza / anti-alcool la volan! Scris: Mie Dec 10, 2008 3:58 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
Inca cateva care mi-au atras atentia si am dorit sa le postez pentru restul membrilor/vizitatorilor care vor vizualiza acest topic. O idee buna a cehilor in opinia mea.















In speranta ca nu v-am plictisit, circulati cu grija, ca soferi sau/si pietoni!
POTI TRAI MAI DEPARTE CU FAPTUL, DAR OARE TE LASA CONSTIINTA?

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: Anti-viteza / anti-alcool la volan! Scris: Mie Dec 10, 2008 9:07 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
NEW POST
Deci chiar tind sa cred sunt mai eficace campaniile din Cehia decat cele din Romania. Nu am facut un studiu sa vad ce impact a avut si daca a scazut cumva dorinta cetatenilor cehi de a reduce viteza si a fi mai prudenti in trafic, dar cel putin clipurile romanesti nu prea ma impresioneaza si cred ca nu prea au impact: le dau nota 5 cu indulgenta.
(E ca in cazul cu Mihaela Radulescu care a pozat in lenjerie doar pentru o campanie anti-tutun si efectul cred ca a lasat de dorit)






FITI PRUDENTI

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: Anti-viteza / anti-alcool la volan! Scris: Mie Dec 10, 2008 9:31 pm
Squash
Neconectat
Voluntar
Ba Nicotin !!! Deci din toate filmuletele astea stiam doar unul din ele, iar restu` sunt putin sadice, din punctul meu de vedere, dar in acelasi timp inspira foarte bine realitatea. La fel ca si tutunul, viteza creeaza dependentza, asa ca cine are de facut liniutze de la semafoare, sau sa bea o tzuica inainte de a merge cu masina acasa, tot o face ! Pentru ca asa e omul ! Parerea mea :D => Varianta logata :))

http://dj-squash.ro
Nu sunt perfect dar nu asta`i ideea !
Mesaj Re: Anti-viteza / anti-alcool la volan! Scris: Mie Dec 10, 2008 9:41 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
Probabil ca cu unele clipuri selectate am deviat de la subiectul topicului "Anti-viteza/anti-alcool la volan" insa nu cred ca strica a fi vizionate de cei interesati desigur




ATENTIE SI LA 2 ROTI


















Doua colaje asemanatoare cu cel din primul post al topicului insa mai contin si alte clipuri destul de relevante






Mersi pentru atentie si multumiti-va voi cei care v-ati facut timp sa vedeti clipurile pana acum! FITI PRUDENTI

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: Anti-viteza / anti-alcool la volan! Scris: Mie Dec 10, 2008 9:44 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
Un video despre siguranta in trafic realizat de niste adolescenti pentru liceu




Mi se pare interesant si pe viitor daca vom ajunge sa promovam ceva de genul acesta propun un asemenea proiect

Fiti prudenti!

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: Anti-viteza / anti-alcool la volan! Scris: Joi Dec 11, 2008 9:13 am
bj3y
Neconectat
Membru fondator
Da , merita vazute, sa nu vi se para prea multe sau prea lungi, sau timpul vostru prea scurt....

A day in without trance is wasted day of my life
Pagina 1 din 4 [ 39 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair