Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 2 [ 16 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator
Mesaj Ce ziceti sa organizam un concurs de dj incepatori??? Scris: Sâm Ian 10, 2009 9:43 am
dj_dany10
Neconectat
Voluntar nou
:D ca de ceva se revolva putem face la mine la clubul la care lucrez:P Ultima oară modificat Mie Ian 21, 2009 1:55 pm de către Duxter, modificat 1 dată în total.
Motiv: Corectare.
Mesaj Re: ce ziceti sa organizam un concur de dj incepatori??? Scris: Sâm Ian 10, 2009 10:38 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Salut, ar fi o idee chiar sa punem in practica regulat concursul. O data la 6 luni spre exemplu. Astfel sa aiba fiecare dj incepator sansa de a iesi in evidenta (bine sau rau, depinde de el).

In ce club lucrezi ?
Mesaj Re: ce ziceti sa organizam un concur de dj incepatori??? Scris: Sâm Ian 10, 2009 11:05 am
Todd
Neconectat
Voluntar
interesant :mrgreen:

- dude .. you only did the beat and the bass ..
- yeah .. so ? do you need more ? because i can get more bass if you want ...
Mesaj Re: ce ziceti sa organizam un concur de dj incepatori??? Scris: Sâm Ian 10, 2009 8:53 pm
bj3y
Neconectat
Membru fondator
eu nu aprob deloc chestia asta. iar ar iesi discutii, cei care pierd... n-ar sti sa piarda... Cred ca un dj bun i se recunoaste calitatea intr-un party cu public, dupa reactia acestora, nu in fata comisiei de examinare :roll:
Mesaj Re: ce ziceti sa organizam un concur de dj incepatori??? Scris: Sâm Ian 10, 2009 9:38 pm
Todd
Neconectat
Voluntar
eu unul m-as duce sa ma distrez :))

gaby stie cat de bun is :mrgreen:
cum ziceam gaby .. trecerea aia era cu FX

- dude .. you only did the beat and the bass ..
- yeah .. so ? do you need more ? because i can get more bass if you want ...
Mesaj Re: ce ziceti sa organizam un concur de dj incepatori??? Scris: Dum Ian 11, 2009 2:39 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
bj3y scrie:
eu nu aprob deloc chestia asta. iar ar iesi discutii, cei care pierd... n-ar sti sa piarda... Cred ca un dj bun i se recunoaste calitatea intr-un party cu public, dupa reactia acestora, nu in fata comisiei de examinare :roll:


Ar fi un event in care oamenii din curiozitate vin sa-i vada la treaba pe prieteni (astfel barul are consumatie asigurata), djii vin ca sa arate cum s-au pregatit ca si dj (astfel au si ei sansa sa arate ceea ce stiu - de bine sau de rau), iar distractie va fi pentru ca daca accepti sa faci lucrul asta, accepti cand stii ca totusi te descurci putin, doar nu inveti atunci pe loc.

De mult s-a tot vorbit de ideea de concurs de dj, dar tot timpul ne izbim de "nu sunt de acord pt ca o sa se simta prost djii". Eu zic ca ar trebui sa se faca deoarece cei ce accepta sa participe la astfel de concurs stiu ca exista si posibilitatea de a gresi, dar nu ii deranjeaza atat timp cat stiu ca se descurca in rest si au un cuvant de zis in domeniu.

Eu sunt PRO ! Voi ?
Mesaj Re: ce ziceti sa organizam un concur de dj incepatori??? Scris: Dum Ian 11, 2009 8:34 am
dj_marun
Neconectat
Voluntar nou
Ar fi super un concurs de dj....mai ales pt cei incepatori...numai sa avem locul ca de restu ne ocupam noi:D
Mesaj Re: ce ziceti sa organizam un concur de dj incepatori??? Scris: Mie Ian 21, 2009 1:25 pm
Alex
Neconectat
Voluntar
Din cate tin minte se facea la XS in Iasi ceva concurs de genul si obligatia ca dj era sa-ti aduci minim 10 prieteni care sa te sustina. Mie unul mi se pare o idee foarte misto. Trebuie gasit clubul care sa fie de acord.
Mesaj Re: ce ziceti sa organizam un concur de dj incepatori??? Scris: Mie Ian 21, 2009 1:36 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Alex scrie:
Din cate tin minte se facea la XS in Iasi ceva concurs de genul si obligatia ca dj era sa-ti aduci minim 10 prieteni care sa te sustina. Mie unul mi se pare o idee foarte misto. Trebuie gasit clubul care sa fie de acord.


Onisimi s-a oferit sa ne gazduiasca, acum ca am avut parte de lectii de dj, si vom mai avea o tura peste 3 saptamani, si tot asa, putem sa ne gandim si la concurs de dj incepatori.

Foarte buna ideea cu fiecare sa aduca minim 10 sustinatori ;)
Mesaj Re: Ce ziceti sa organizam un concurs de dj incepatori??? Scris: Mie Ian 21, 2009 5:53 pm
Alex
Neconectat
Voluntar
problema la onisimi e consola aia care nu prea e grozava. Dar daca veniti voi cu aparatura e foarte bine
Pagina 1 din 2 [ 16 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair