Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 2 [ 15 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator
Mesaj unde se indreaptaa asociatia ... Scris: Joi Mai 22, 2008 4:30 pm
Manyakul
Neconectat
Membru de onoare
Desi stiu ca voi fi criticat totusi simt nevoia sa fac topicul asta... poate am mai intrebat dar totusi mai intreb ... ce vreti sa faceti cu asociatia asta?
Am pus bazele in sv, sa zicem k incepe si in bt, dar hai oameni buni sa ne apucam de organizat evenimente, sa mergem sa agatzam nijte sponsori si sa facem evenimente de clasa despre care sa se auda departe... sa aducem dj din afara si din tzara ... se poate ... trebuie numai vointa... ok a fost gratar a fost frumos, mai e unu poate o sa iasa si mai bine .. da mi se pare k ne indreptam catre mentalitatea aia imbacsita a romanului care nu stie nimic in afara de mici si bere. hai sa organizam si noi un eveniment care sa atraga atentia celor de la nights.ro sa ne distingem si noi in vreun fel ... sa atragem atentia si sa ne facem cunoscuti. suntem un ong hai sa ne comportam ca atare.aveti atatea exemple in tzara, la cluj timisoara sibiu iasi si sa nu mai vorbim de bucuresti .. unde sunt chemati dj din afara saptamanal, noi de ce nu am putea noi cu ce suntem mai prejos
Astept critici contra-argumente si in mod special sustinere

cu respect

anti-tero ... anti tot
Mesaj Re: unde se indreaptaa asociatia ... Scris: Joi Mai 22, 2008 5:15 pm
puff
Neconectat
Fost membru
fa rost de locatii inafara sucevei...eu pe toti ii intreb daca cunosc cate un patron de club care sa ne puna locatia la dispozitie?unde vrei sa facem?toti ne dau cluburile duminica:(
Mesaj Re: unde se indreaptaa asociatia ... Scris: Joi Mai 22, 2008 5:24 pm
Manyakul
Neconectat
Membru de onoare
daca ar fi sa ne angajam sa aducem un nume mare fii sigur ca ne-ar da o sambata sau o vinere clubul... totul tine de vointa noastra

anti-tero ... anti tot
Mesaj Re: unde se indreaptaa asociatia ... Scris: Joi Mai 22, 2008 7:27 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Pana acum s-a obtinut cat de multa finantare posibila s-a putut. Si s-au organizat cat de multe petreceri s-au putut in acest timp scurt.

Din perspectiva celui ce consuma e si normal sa se intrebe ce dureaza atat. Din perspectiva mea am multe motive si mai sunt multe probleme de rezolvat pana sa ajungem unde vrei tu.

Daca vrei sa le cunosti, vorbim personal.

Bafta,
Vlad.
Mesaj Re: unde se indreaptaa asociatia ... Scris: Vin Mai 23, 2008 8:28 am
bj3y
Neconectat
Membru fondator
se indreapta sau se indoaie ?:))

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: unde se indreaptaa asociatia ... Scris: Vin Mai 23, 2008 3:49 pm
Elektro
Neconectat
Voluntar
Ideea e ca oricum trebuie sa avem relatii multe din cauza ca uite ... iti trebuie o relatie akolo, inca una akolo si tot asa ca sa poti iesi in evidenta prin chestia asta .... asa ca eu zic ca totusi cei care au un interes pentru chestia asta se implica si se va ajunge undeva dar cu rabdare si truda ca altfel nu cred ca o sa mearga :)

||~~~|| Let the music be with me until the ends of time ||~~~||

<---------------------------->
MySpace Profile
HI5 Profile
<---------------------------->
Mesaj Re: unde se indreaptaa asociatia ... Scris: Sâm Mai 31, 2008 2:26 am
pogu91
Neconectat
Voluntar nou
Dar cat costa undeva afara? Pe camp, in padure, oriunde. OUTDOOR. Cat ar costa sonorizarea si transportul ei ? Dj sunt destui in asociatie. Un sponsor se poate atrage pentru ca vine lume multa daca se pun niste afise si se face ceva promovare. A venit vara, let's go out. Inca nu fac parte din asociatie dar sper ca pot veni si eu cu o parere. Ce zici, Vladootz ?

I live for hardstyles, i live for hardstyle baby
Mesaj Re: unde se indreaptaa asociatia ... Scris: Sâm Mai 31, 2008 8:26 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Avem planul deja facut pentru toata vara :)

Vor fi de toate ;)
Mesaj Re: unde se indreaptaa asociatia ... Scris: Sâm Mai 31, 2008 8:35 am
alecsandra
Neconectat
Voluntar
perfect!
Mesaj Re: unde se indreaptaa asociatia ... Scris: Joi Iun 05, 2008 11:47 am
Manyakul
Neconectat
Membru de onoare
vladut ai parte de toata sustinea mea(noastra) pt a face lucruri minunate...
din partea mea tot ceea ce trebuie sa faci e sa ceri

anti-tero ... anti tot
Pagina 1 din 2 [ 15 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair