Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 1 [ 5 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori
Mesaj cum puteti deosebi castile cele bune de cele mai putin bune Scris: Joi Aug 21, 2008 9:35 am
Music_Radu
Neconectat
Membru activ
cum puteti compara castile bune de cele mai putin bune? :D :) ;)
Mesaj Re: cum puteti deosebi castile cele bune de cele mai putin bune Scris: Dum Sep 21, 2008 9:33 am
Todd
Neconectat
Voluntar
hmmm ... reviews pe internet asta in caz ca nu le poti testa la shop pe undeva . Bine este si spech sheet dar iti cumperi ceva super tare si te dor urechile sau te incomodeaza de la design :P

- dude .. you only did the beat and the bass ..
- yeah .. so ? do you need more ? because i can get more bass if you want ...
Mesaj Re: cum puteti deosebi castile cele bune de cele mai putin bune Scris: Dum Sep 21, 2008 10:33 pm
bj3y
Neconectat
Membru fondator
Da, poti gasi pe net tot felul de teste facute de persoane care stiu cum stau lucrurile in domeniu. sau ... te poti uita si dupa marci care se stie sigur ca au produse de calitate. Nu mai zic de pret, ca ... mnah ...parerea mea e ca pretul face calitatea. Nu o sa gasesti casti bune si ieftine, intotdeauna tre sa urmaresti raportul calitate\pret, care sa fie cat mai echilibrat.

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: cum puteti deosebi castile cele bune de cele mai putin bune Scris: Mar Sep 30, 2008 1:36 pm
POLO
Neconectat
Fost membru
totul sta in finisaje...ca si la un parfum bun sau nu:) te uiti la scris...la materiale folosite...la fiabilitatea sunetului...si eu am patit-o cu o pereche de casti pioneer..se lua negrul de la material pe gat :) scrisul era lipit nu iesit in relief...deci mare grija...cel mai bine e sa cumperi dintr-un magazin specializat care aduce direct de la dealeri

Who understands Stand Up Comedy...Understands Me!
Mesaj Re: cum puteti deosebi castile cele bune de cele mai putin bune Scris: Mar Sep 30, 2008 2:55 pm
puff
Neconectat
Fost membru
la ce te-ai referit tu polo este vb de diferenta dintre casti originale si contrafacute si intr-adevar ai dreptate :P radu cred ca a intrebat de diferentele dintre modelele de casti...parerea mea e ca orice casca e buna daca sunetul scos de ea iti place tie ,sa fie comode si sa fie fiabile in timp.
fiecare om percepe sunetul diferit de aceea unii spun ca pioneer sunt cele mai bune altii ca soni...technics...etc.
Pagina 1 din 1 [ 5 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair