Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 2 din 2 [ 15 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori
Mesaj Re: 15 mai 2009 - Summer Sounds @ Club LIFE Suceava Scris: Mie Mai 13, 2009 7:48 pm
DjScorpyon
Neconectat
Voluntar
puff scrie:
ce de vizitotari o sa fim:p

:lol: cat de tru ai fost aici :))))
Mesaj Re: 15 mai 2009 - Summer Sounds @ Club LIFE Suceava Scris: Mie Mai 13, 2009 10:56 pm
bj3y
Neconectat
Membru fondator
multi probabil n-o sa aiba treaba cu muzica :lol: la asta crek se referea. eu o sa fiu vizitator de non-stopu din spate la orengi :lol: who joins ?:D

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: 15 mai 2009 - Summer Sounds @ Club LIFE Suceava Scris: Vin Mai 15, 2009 6:28 pm
skeptic
Neconectat
Voluntar
Asi veni..dar maine dimineata incep scoala de soferi....

skeptic VJ
Mesaj Re: 15 mai 2009 - Summer Sounds @ Club LIFE Suceava Scris: Sâm Mai 16, 2009 12:53 pm
bj3y
Neconectat
Membru fondator
las ca am mers noi :)
a fost misto, n-am ce zice... nu era multa lume, dar eu m-am simtit bine. ori ca eram eu cam prastie, ... da' nu mai conteaza :lol:
imi pare bine ca v-am revazut, am ras si-am glumit impreuna, am dansat pe mnml :lol:

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: 15 mai 2009 - Summer Sounds @ Club LIFE Suceava Scris: Sâm Mai 16, 2009 9:53 pm
DjScorpyon
Neconectat
Voluntar
Silviucu a fost la inaltime. Nu doar pt ca s-a urcat pe boxe :)).
Si chiar daca am stat mai chill seara asta, asta nu inseamna ca nu mi-a placut sau...altceva :).
Felicitari dj-ilor si celor care s-au simtit bine.
Pagina 2 din 2 [ 15 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair