Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 3 din 3 [ 27 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator
Mesaj Re: 19 iulie - Night Music @ Club CLASS (Botosani) Scris: Lun Iul 21, 2008 11:56 am
ancutzoi
Neconectat
Voluntar nou
Le-am arhivat sunt puse la acelasi link acelasi folder http://ancaapostoaei.com/poze/
Mesaj Re: 19 iulie - Night Music @ Club CLASS (Botosani) Scris: Lun Iul 21, 2008 2:58 pm
bj3y
Neconectat
Membru fondator
cam pretentiosi astia de la NM ;))

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: 19 iulie - Night Music @ Club CLASS (Botosani) Scris: Lun Iul 21, 2008 4:54 pm
DjScorpyon
Neconectat
Voluntar
Nu e faza de pretentii, dar au si o rezolutie mare..pana se incarca..pana asa..
Multumim domnisoarei Ancutzoi pentru intelegere, si pt ca ne'a pus la dispozitie pozele de la event:).

PS: Aveam o stare naspa rau cand scriam ieri pe forum, sorry:)
Mesaj Re: 19 iulie - Night Music @ Club CLASS (Botosani) Scris: Lun Iul 21, 2008 6:51 pm
ancutzoi
Neconectat
Voluntar nou
pff ..."userului ancutzoi" ??? park as fi un obiect acolo:)) glumea suna cam ciudat,sint o fata deci ar suna mai bine fetei ancutzoi :lol:
no problem ma bucur ca am avut cum sa va ajut, oricum arhiva are accesi dimensiune cat toate poze...daca vrei micsorez dimensiunea la poze pt cei cu viteza mica de download.
Mesaj Re: 19 iulie - Night Music @ Club CLASS (Botosani) Scris: Lun Iul 21, 2008 7:00 pm
bj3y
Neconectat
Membru fondator
lasa-le asa....ajunge si-atat, de la celelalte eventuri cu chiu cu vai apucam si eu cateva poze. aici le au toti la dispozitie, si cine e interesat, o sa si le scoata asa cum sunt. fata e prea draguta ca ne-a ajutat. tre sa ne purtam frumos, sa mai vina si al'data :D

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: 19 iulie - Night Music @ Club CLASS (Botosani) Scris: Mar Iul 22, 2008 10:18 am
ramonik
Neconectat
Membru fondator
ma bucur ca am putut ajunge la eveniment......corabia a fost senzationala..dar totusi sa nu uitam:"are 11 ani de dj" :D :D :D
Mesaj Re: 19 iulie - Night Music @ Club CLASS (Botosani) Scris: Sâm Iul 26, 2008 10:12 pm
dDy
Neconectat
Voluntar
eu spun ca a fost modest...si ca are mai mult de 11 ani ..de dj :-j

ailivfortrens!
Pagina 3 din 3 [ 27 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair