Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 6 din 6 [ 59 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator
Mesaj Re: 6 martie 2010 - TNT #3 @ Club VOX (Suceava) Scris: Lun Mar 08, 2010 9:46 pm
DjGabi
Neconectat
Voluntar
A fost un eveniment reusit din punctul meu de vedere.Multumesc tuturor pentru ca ati venit in numar mare si vreau sa felicit colegii mei pentru seturile realizate.Sper ca toata lumea s-a distrat si s-a simtit bine. :D
Multumim si baietilor de la Botosani , care aveau la ei " licoarea magica ". :lol:

O jumatate de.............Tesla System!
Mesaj Re: 6 martie 2010 - TNT #3 @ Club VOX (Suceava) Scris: Lun Mar 08, 2010 10:10 pm
GabbyDJ
Neconectat
Membru fondator
Imi pare nespus de rau ca nu am putut fi prezent...
criza isi spune cuvantul
Nu pot decat sa felicit pe baieti sunt sigur ca au creat o atmosfera deosebita. 8-)
Sper intradevar sa mai urmeze si sa ajung si eu la urmatorul ca sa ne distram impreuna :X :D

Aka Gabriel Van Gherling
"Music is driving me crazy"
http://www.myspace.com/djgabriello"
Mesaj Re: 6 martie 2010 - TNT #3 @ Club VOX (Suceava) Scris: Mie Mar 10, 2010 8:24 am
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
A fost un eveniment foarte ok pentru prima oară când am făcut unul exclusiv trance în Suceava. Pe viitor sperăm să continuăm seria TNT începută la Botoşani în toate 3 filiale şi să adunăm un număr mai mare de iubitori ai genului. Până montez un video de pe toată seara, vă las un video cu noi care l-am făcut în grabă zilele trecute. Mulţumim de participare şi sperăm că v-aţi simţit bine pe ritmurile de sâmbătă seară alături de toţi cei din line-up....




Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: 6 martie 2010 - TNT #3 @ Club VOX (Suceava) Scris: Mie Mar 10, 2010 11:18 am
bj3y
Neconectat
Membru fondator
intr-adevar, ne-am distrat pe cinste, insa e pacat ca nu am avut public mai numeros. Ori nu adora lumea trance-ul la suceava, ori e post... ori nush care e treaba, dar in fine, e un inceput si poate pe viitor va iesi si mai bine.
Mi-a parut bine ca m-am reintalnit cu multa lume pe care n-o mai vazusem de anul trecut, am ras, am glumit, am servit niste vin de la Baisa ... :lol:
per total, ma declar multumit :D felicitari si dj-ilor, ati facut seturi misto :D

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: 6 martie 2010 - TNT #3 @ Club VOX (Suceava) Scris: Mie Mar 10, 2010 1:48 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
100 de persoane e ok pentru un eveniment, mai ales ca majoritatea stiau despre ce-i vorba si au si dansat de la inceput. Loc de mai bine exista intotdeauna.

Au fost adaugate fotografiile pe:
www.NightMusic.ro/fotografii

Desigur si pe www.inSUCEAVA.ro :P

Si o fotografie BONUS (am gasit-o pe net, nu-i facuta la noi) :lol: :

Imagine
Mesaj Re: 6 martie 2010 - TNT #3 @ Club VOX (Suceava) Scris: Mie Mar 10, 2010 2:28 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
Unii încă mai invocă motivele gen: post sau am uitat.... E ok pentru început că au fost peste 100 de participanţi şi suntem convinşi că la următorul party de acest gen în Suceava va fi un număr mai mare de persoane prezente.


Totuşi...

nicotyn: mai ai 10 minute :geek:
scorp: oh f**k oh f**k oh fu**ing f**k :shock: :cry: :cry: :cry:

Imagine

:lol: :lol: :lol: :lol:

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: 6 martie 2010 - TNT #3 @ Club VOX (Suceava) Scris: Joi Mar 11, 2010 2:34 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
A fost adaugata si inregistrarea video de la eveniment pe:

www.NightMusic.ro/video
Mesaj Re: 6 martie 2010 - TNT #3 @ Club VOX (Suceava) Scris: Joi Mar 11, 2010 3:03 pm
Todd
Neconectat
Voluntar
NiCoTyN scrie:

Totuşi...

nicotyn: mai ai 10 minute :geek:
scorp: oh f**k oh f**k oh fu**ing f**k :shock: :cry: :cry: :cry:

Imagine

:lol: :lol: :lol: :lol:



That is priceless.

- dude .. you only did the beat and the bass ..
- yeah .. so ? do you need more ? because i can get more bass if you want ...
Mesaj Re: 6 martie 2010 - TNT #3 @ Club VOX (Suceava) Scris: Mie Mar 17, 2010 1:16 am
DjGabi
Neconectat
Voluntar
Tracklist Tesla System: :D

01: EnMass vs HeatBoyer - So Please vs Happy Ending (Tesla System Intro)
02: Marc Marberg and Kyau vs. Albert - Megashira (Original Mix)
03: Jonas Stenberg pres. Sunstate - Nightfall (Rough Mix)
04: Wezz Deval - Monster Wave (Original Mix)
05: Rank 1 vs. Jochen Miller - And Then (Original Mix)
06: Joop - One (Original Mix)
07: Terry Ferminal and Jonas Stenberg - A Thousand Miles Memories (Gareth Emery Edit)
08: Mr. Pit and Jochen Miller - Fin Power
09: Shy Brothers - DFM (Original Mix)
10: John O'Callaghan feat. Josie - Out Of Nowhere (Stoneface & Terminal Remix)
11: Ferry Corsten - Twice in a Blue Moon
12: Trance Arts Feat. Claire Willis- All I Need To Know (Dereck Recay Remix)
13: Leigh Brooks vs. Kamui - Exceed Three O 3 (Tesla System Mashup)
14: Heatbeat - Hadoken (Original Mix)
15: Simon Patterson vs. Tiesto & The Prodigy - Smack My Lethal Bitch Industry (Ilya Soloviev & Mike Wind Mashup)
16: Aly and Fila - How Long (Original Mix)
17: Carl B ft. Breaking Benjamin - Diary Of Jane (Sean Tyas Rework)

O jumatate de.............Tesla System!
Pagina 6 din 6 [ 59 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair