Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 7 [ 69 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori
Mesaj NIGHT MUSIC Festival antiviolenţă II @ Suceava Scris: Sâm Iul 10, 2010 7:08 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
NIGHT MUSIC - Festival antiviolenţă II

Imagine

Înscrieri şi detalii pe:

http://www.NightMusic.ro/festival

Promo audio:


Promo video:

Mesaj Re: [25-27.08.2010] NIGHT MUSIC - Festival antiviolenţă II Scris: Sâm Iul 10, 2010 9:09 pm
Alyena
Neconectat
Voluntar
super tare 8-)
Mesaj Re: [25-27.08.2010] NIGHT MUSIC - Festival antiviolenţă II Scris: Joi Aug 12, 2010 5:21 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Au fost anunţate detaliile cum te poţi înscrie la concursuri şi despre concert. Succes tuturor!
Mesaj Re: [25-27.08.2010] NIGHT MUSIC - Festival antiviolenţă II Scris: Vin Aug 13, 2010 11:30 pm
CHRIS FERRES
Neconectat
Voluntar
oooo ce promo..mersi vlad :D te rog sa imi zici daca pana pe 22 se inscrie cineva la concursul de productie..daca mai sunt concurenti ma inscriu si eu :shock:
Mesaj Re: [25-27.08.2010] NIGHT MUSIC - Festival antiviolenţă II Scris: Sâm Aug 14, 2010 11:10 am
Ferdy
Neconectat
Voluntar
Foarte interesant.
Multa bafta, pacat ca nu voi fi in Romania!

Lucrez şi mă dedic developării de clipuri video pe YouTube.com !
http://www.youtube.com/IllusionEffect
Mesaj Re: [25-27.08.2010] NIGHT MUSIC - Festival antiviolenţă II Scris: Sâm Aug 14, 2010 4:20 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
CHRIS FERRES scrie:
oooo ce promo..mersi vlad :D te rog sa imi zici daca pana pe 22 se inscrie cineva la concursul de productie..daca mai sunt concurenti ma inscriu si eu :shock:


Vei putea fi prezent la concurs?
Mesaj Re: [25-27.08.2010] NIGHT MUSIC - Festival antiviolenţă II Scris: Sâm Aug 14, 2010 10:55 pm
CHRIS FERRES
Neconectat
Voluntar
sunt venit in tara de o saptamana :lol:
Mesaj Re: [25-27.08.2010] NIGHT MUSIC - Festival antiviolenţă II Scris: Dum Aug 15, 2010 4:29 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
Show time.... ! 8-)

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: [25-27.08.2010] NIGHT MUSIC - Festival antiviolenţă II Scris: Lun Aug 16, 2010 1:16 pm
SilvioC
Neconectat
Membru activ
Is curios cine se inscrie la concursuri. O sa incerc sa fiu prezent si la concurs de productie. Dar cine v-a selecta participantii la concursuri si pe ce criterii se bazeaza selectia? Iar la concursul de dj pe ce aparatura se va "da proba" de mixat?
Mesaj Re: [25-27.08.2010] NIGHT MUSIC - Festival antiviolenţă II Scris: Lun Aug 16, 2010 3:45 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
djsilviucu scrie:
Is curios cine se inscrie la concursuri. O sa incerc sa fiu prezent si la concurs de productie. Dar cine va selecta participantii la concursuri si pe ce criterii se bazeaza selectia? Iar la concursul de dj pe ce aparatura se va "da proba" de mixat?


Participantii vor fi selectati doar la concursul de DJ, daca se depaseste numarul de 15 persoane. La concursul de DJ fiecare participant poate aduce aparatura proprie sau in caz contrar sa foloseasca aparatura clubului:

Mixer Pioneer DJM 600 si doua CD Playere Pioneer CDJ 400. Daca doreste cineva sa puna de pe vinyl, putem face rost si de platane.

Succes!
Pagina 1 din 7 [ 69 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair