Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 1 [ 8 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori
Mesaj XX Meeting #8 - Lecţii de Electro Dance Scris: Dum Mai 16, 2010 12:30 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
eXperience eXchange #8 - Lecţii de Electro Dance

Ştim cu toţii că dacă doar o singură dată se învaţă şi nu se repetă antrenamentul după, se uită. De aceea în această ediţie vom repeta mişcările ce ne-au învăţat campionii naţionali ai României, la XX Meeting #7.

Cei ce doresc să participe să lase un mesaj mai jos.

Imagine
Mesaj Re: XX Meeting #8 - Lecţii de Electro Dance Scris: Mar Mai 18, 2010 3:53 pm
Tanutza
Neconectat
Voluntar nou
Sunt interesata ;))...in amintirea vremurilor bune :>:>...abia astept sa mai repet ce ne-au invatat baietii :D:D
Mesaj Re: XX Meeting #8 - Lecţii de Electro Dance Scris: Mie Mai 19, 2010 7:57 pm
DjScorpyon
Neconectat
Voluntar
Nu ajung de data asta. Training-uri AIESEC in week-end de acum.
Dar sper sa ne vedem toti vineri seara in Babylon :D
Mesaj Re: XX Meeting #8 - Lecţii de Electro Dance Scris: Mie Mai 19, 2010 8:55 pm
Cretzu
Neconectat
Voluntar nou
Doresc sa particip. Nu am nimic de pierdut ;) . Stiu ca va iesi grozav :twisted:
Mesaj Re: XX Meeting #8 - Lecţii de Electro Dance Scris: Joi Mai 20, 2010 1:12 pm
SprinTe
Neconectat
Membru activ
Nu stiu sigur daca ajung :x
Mesaj Re: XX Meeting #8 - Lecţii de Electro Dance Scris: Vin Mai 21, 2010 8:34 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
Ne vedem acolo ;)

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: XX Meeting #8 - Lecţii de Electro Dance Scris: Dum Mai 23, 2010 1:01 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Ok, ne vedem acolo :)
Mesaj Re: XX Meeting #8 - Lecţii de Electro Dance Scris: Lun Iun 07, 2010 12:51 am
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
http://m.protv.md/sport/divertisment/dj-tiesto-a-adunat-mii-de-admiratori-la-un-concert-incendiar-la.html



Un electro-dancer pierdut în mulţime :lol: :lol: [0:58]

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Pagina 1 din 1 [ 8 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair