Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 2 din 2 [ 16 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori
Mesaj Re: Alexuuu & TDK Scris: Joi Oct 01, 2009 6:44 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
Eu salut intentia lui de a posta acea discutie deoarece nici mie (personal) nu-mi place sa vad ca lumea e rautacioasa dupa ce li se ofera ajutorul. Ultima oară modificat Mar Feb 21, 2012 2:53 am de către NiCoTyN, modificat 1 dată în total.
Mesaj Re: Alexuuu & TDK Scris: Joi Oct 01, 2009 9:04 pm
InocentEmotions
Neconectat
Membru fondator
Niciodata nu mi a placut sa creez dispute in asociatie si fiecare dintre voi stiti bine asta.
Motivul pentru care am reactionat asa pe forum mai ales la aceasta discutie este deoarece:
1. Era vorba despre evenimente organizate de mine, evenimente dupa care, indiferent de problemele care au fost financiare sau de alta natura nu am mai facut atata tam tam
2. Am incercat sa vb cu Vlad prin sms, tel, mess si tot incerc de la inceputul lunii septembrie... fara nici un rezultat asa ca am incercat si pe forum, nu te supara Nyco insa eu aveam ceva de lamurit cu el chiar daca acum tu te ocupi de Night Music de aici rezulta punctul 3
3. Lipsa de respect in sensul ca astfel de lucruri nu se pun pe forum in forma asta! M am simtit foarte nasol pentru comentariile alea, atat ale lui Vlad cat si ale lui TDK si Alexuuu. Cu baietii am vb deja... de Vlad nu dau
4. Daca am ceva de zis nu am de gand sa mai tin in mine ci am de gand sa zic direct oamenilor carora am ceva de zis! Fara sa va dati seama rufele astea sunt mai comune decat credeti
5. IMI CER SCUZE DACA V AM SUPARAT CU ACELE MESAJE SAU CU ACESTA, INSA ERA NEVOIE. CRED CA ESTE TIMPUL SA TERMINAM CU ASTFEL DE LUCRURI SI SA AJUNGEM LA UN NUMITOR COMUN !

-=* Always Be YourSelf ! *=-
Mesaj Re: Alexuuu & TDK Scris: Joi Oct 01, 2009 9:27 pm
InocentEmotions
Neconectat
Membru fondator
Ah... app ca sa nu ma intelegeti gresit.. de TDK m am luat deja pe mess nu fac discriminare

-=* Always Be YourSelf ! *=-
Mesaj Re: Alexuuu & TDK Scris: Joi Oct 01, 2009 9:50 pm
DjGabi
Neconectat
Voluntar
Asta e imaginea care vrem sa o lasam tuturor ce se uita pe forum?

O jumatate de.............Tesla System!
Mesaj Re: Alexuuu & TDK Scris: Joi Oct 01, 2009 9:53 pm
InocentEmotions
Neconectat
Membru fondator
Tocmai ce am zis eu Gabi.... pe forum nu trebuia sa se posteze de la bun inceput asa ceva ;)

-=* Always Be YourSelf ! *=-
Mesaj Re: Alexuuu & TDK Scris: Vin Oct 02, 2009 9:17 am
bj3y
Neconectat
Membru fondator
toti au o parte de vina, si m-am abtinut si eu sa comentez. dar daca tot e scandal... hai sa facem circ! :roll:
acu dupa un an si ceva de NM, multi vin cu reprosuri si comentarii negative. dar cand v-ati distrat, ati mixat, ati fost promovati, de ce nu v-ati revoltat asa ?!
la eventuri v-a placut nu ? ca ati aparut in spoturi video, radio, articole, emisiuni, etc... atunci a fost frumos, va simteati mandri ca sunteti in NM, si va suparati pe toti ce aveau ceva impotriva NM.
aici nu ma refer la alexu si tdk, si la toti membrii.
ganditi-va mai bine cand va apucati sa scrieti ceva pe forumul asta, nu de ochii lumii, ci din putin respect pentru ce-a mai ramas din NM :oops: shame on u guys !

A day in without trance is wasted day of my life
Pagina 2 din 2 [ 16 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair