Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 2 [ 12 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator
Mesaj 3 Mai 2008 - Night Music [Private Party Public] :-) Scris: Mar Apr 22, 2008 10:42 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Afis:
Imagine

Promo audio:





Restul inregistrarilor audio pot fi ascultate pe :
www.DJScript.net/stiri/2008/05/05/3-mai-2008-party-nightmusicro-pascani
Mesaj Re: 3 Mai - Private Party [ members only ] Scris: Mie Apr 23, 2008 11:52 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
ooooo da :X:X:X can't wait.... sper sa fie gata tricourile pana atunci vlade :)

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: 3 Mai - Private Party [ members only ] Scris: Joi Apr 24, 2008 12:27 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Sigur vor fi gata ;) Don't worry.

Bafta,
Vlad.
Mesaj Re: 3 Mai - Private Party [ members only ] Scris: Joi Apr 24, 2008 8:55 am
GabbyDJ
Neconectat
Membru fondator
ooo dahhh>>Ce pot sa spun decat:prea bun ca sa fie light;))
can't wait:D

Aka Gabriel Van Gherling
"Music is driving me crazy"
http://www.myspace.com/djgabriello"
Mesaj Re: 3 Mai - Private Party [ members only ] Scris: Sâm Mai 03, 2008 7:53 am
Johnny T
Neconectat
Membru fondator
Stiu ca lumea va fi tare "obosita" dupa seara din Office's Suceava, dar va astept sa fiti la fel si sambata 3 mai la Pascani unde va astept pentru o noua seara nebuna in BOGAL CLUB PASCANI.
Ca de obicei pentru prietenii mei din Suceava ...ceva undeala moka .... :P
Mesaj Re: 3 Mai - Private Party [ members only ] Scris: Sâm Mai 03, 2008 7:54 am
Johnny T
Neconectat
Membru fondator
era sa uit
CINE VINE LA PASCANI ???? :))))))
Mesaj Re: 3 Mai - Private Party [ members only ] Scris: Sâm Mai 03, 2008 3:59 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Surpriza ;)
Mesaj Re: 3 Mai - Private Party [ members only ] Scris: Dum Mai 04, 2008 4:15 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
we master a fost super super tare. mi unu mi-a placut si nu am vrut sa ma las chiar daca am petrecut toti inca o noapte nebuna in Office's! parerea mea a iesit super bine si a placut si publicului prezent ;) Bravo master, vladootz, shadi, si pretenu meu puff ;) si logic toti ceilalti. Bravo NightMusic, deci se poate. :D





apropo...mai mergem pe undeva? :P mai aveti chef de asa seri? :D

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: 3 Mai - Private Party [ members only ] Scris: Dum Mai 04, 2008 5:57 pm
DjScorpyon
Neconectat
Voluntar
@Nycotyn
"Deci se poate"...nuj ce ai vrut sa zici cu asta:))..ma uimesti
Avem 1 luna da?..2 eventuri au trecut..urmeaza Marco Briguglia..si crede'ma..in shock..o sa fie nebunia nebuniilor.."Tricourile negre" fac legea:))
Mesaj Re: 3 Mai - Private Party [ members only ] Scris: Dum Mai 04, 2008 6:58 pm
Johnny T
Neconectat
Membru fondator
A fost mai mult private, desi a fost libera intrarea ..oricum super tare sambata ...mai ales ca la 4 lumea inca rupea ringul in doua, mai ales in fata pupitrului. Din pacate ... sucevenii au avut tren la 4:16 si ....s-a spart gasca, dar vorba aia vine 9 mai SHOCK FASHION CLUB cu Marco Brigulia si din nou "nebunii" vor fi night dar mai ales music :)))
Multumesc celor care au venit, dar si celor care nu au fost prezenti dar au sustinut evenimentul. Promit ca in fiecare luna sa avem o seara NIGHT MUSIC la Pascani si .... toata lumea sa viziteze pupitru ... si sa invarta butoanele of course, deci dj-ii ...pregatiti-va!
In alte ordine de idei ...bajetii .....vedeti cum faceti dar trebuie mai multe fete in asociatie, nu de alta, dar .... lipsesc neuronii si ideile fetelor ....
Gata cu mangleala ...ne vedem in SHOCK pe 9 mai la o super petrecere ..
Pagina 1 din 2 [ 12 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair