Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 2 din 2 [ 15 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 8 vizitatori
Mesaj Re: 25 Iulie 2009 - Underground @ Memories Caffe (Iasi) Scris: Dum Iul 26, 2009 9:43 pm
InocentEmotions
Neconectat
Membru fondator
It was nice ;)

-=* Always Be YourSelf ! *=-
Mesaj Re: 25 Iulie 2009 - Underground @ Memories Caffe (Iasi) Scris: Mie Iul 29, 2009 6:33 pm
phoenix
Neconectat
Voluntar
InocentEmotions scrie:
It was nice ;)


Alina..plsss "nice" :o , esti prea modesta..a fost tare evenimentul.
Inainte de eveniment muream de ras si de nerabdare cu Octavian..si dupa eveniment muream de somn. :roll:
Pana sa ajungem la Mall sa te ajutam sa ducem premiile pentru tombola..cred ca am intrebat pe lejer vreo 23 de persoane unde este mall-ul, de la toti am primit acelasi raspuns:"Aveti o gramada de mers vreo 3-4 ore." :shock:
Octav:"WHAT THE F**K!!?"
In ratacirea noastra prin Iasi..nu stiu cum ne-am invartit prin oras ca dam de Memories Caffe, si intr-un final am gasit si Mall-ul.
Totul a durat in jur de 2 ore, cu tot cu pauzele facute:masa(shaorma :lol: :-"),pauzele de suc..etc. :lol: :D :D
Dupa un sondaj de opinii luate pe 20 si ceva de persoane din Iasi, am ajuns la concluzia:cand vine vorba sa mearga pe jos,sunt foarte lenesi/comozi. :twisted:
Aici aveti o bulina neagra..dar la showuri numai albe. ;)
Until next time..we have only "Memories"Caffe. :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mesaj Re: 25 Iulie 2009 - Underground @ Memories Caffe (Iasi) Scris: Mie Iul 29, 2009 8:02 pm
Todd
Neconectat
Voluntar
PhoeniX scrie:
InocentEmotions scrie:
It was nice ;)


Alina..plsss "nice" :o , esti prea modesta..a fost tare evenimentul.
Inainte de eveniment muream de ras si de nerabdare cu Octavian..si dupa eveniment muream de somn. :roll:
Pana sa ajungem la Mall sa te ajutam sa ducem premiile pentru tombola..cred ca am intrebat pe lejer vreo 23 de persoane unde este mall-ul, de la toti am primit acelasi raspuns:"Aveti o gramada de mers vreo 3-4 ore." :shock:
Octav:"WHAT THE F**K!!?"
In ratacirea noastra prin Iasi..nu stiu cum ne-am invartit prin oras ca dam de Memories Caffe, si intr-un final am gasit si Mall-ul.
Totul a durat in jur de 2 ore, cu tot cu pauzele facute:masa(shaorma :lol: :-"),pauzele de suc..etc. :lol: :D :D
Dupa un sondaj de opinii luate pe 20 si ceva de persoane din Iasi, am ajuns la concluzia:cand vine vorba sa mearga pe jos,sunt foarte lenesi/comozi. :twisted:
Aici aveti o bulina neagra..dar la showuri numai albe. ;)
Until next time..we have only "Memories"Caffe. :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


depinde .. unii merg pe jos .. si in plus .. sunt harti :P

- dude .. you only did the beat and the bass ..
- yeah .. so ? do you need more ? because i can get more bass if you want ...
Mesaj Re: 25 Iulie 2009 - Underground @ Memories Caffe (Iasi) Scris: Mie Iul 29, 2009 9:10 pm
phoenix
Neconectat
Voluntar
Hartii..ehhh, dar ce fac acuma..parca merg sa vizitez Marelele Canion. :lol:
Am mers pe jos, ca am vrut sa simt ca am ajuns in Iasi :lol: ..cu taxiul nu avea nici un farmec. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Octav stie. :lol: :lol: :lol:
Mesaj Re: 25 Iulie 2009 - Underground @ Memories Caffe (Iasi) Scris: Sâm Aug 08, 2009 5:57 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Au fost adaugate fotografiile pe http://www.NightMusic.ro/fotografii !

Ah, si inregistrarea audio a lui Octavianno !
Pagina 2 din 2 [ 15 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair