Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 1 [ 2 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori
Mesaj Harmonic Project Division Scris: Sâm Mar 21, 2009 9:39 pm
H.P.D.
Neconectat
Voluntar
Salutare! Printre atatea renume mi-a fost cam :oops: sa ma prezint eu miezul din nuca :lol: . Dar baietii de pe Nightmusic sunt super de treaba asa ca am decis sa fac un pas inainte. Ma numesc Emanuel Lupu - Piatra Neamt - (studiez in Iasi) si sunt pasionat de muzica....cam de cand ma stiu. Am urmat 6 ani cursuri de pian prin jurul de varstei de 6 ani, timp in care recunosc nu prea ma impacam cu muzica clasica ci cautam mereu cate o partitura de muzica electronica, sau incercam sa redau dupa ureche unele melodii. In jurul varstei de 14 ani m-am apucat de mixat, la inceput pe pc, trecand prin majoritatea soft-urilor : BPM studio, VDJ, Pioneer DJS, Mix Meister, Tracktor s.a. A urmat apoi perioada in care reusisem din micile economii sa-mi achizitionez un mixer Behringer si il foloseam pe pc cu doua placi de sunet pe softul celor de la Pioneer. In cele din urma am trecut pe playere, cateva eventuri locale, party-uri private. De 6 ani de zile sunt mandru sa spun ca pe zi ce trece reusesc sa invat multe lucruri legate de muzica, dj-ing , si sa afirm ca pentru mine aceasta pasiune nu va inceta niciodata sa existe. In momentul de fata mixez cu pasiune si infocare pentru deliciul prietenilor :) la un radio din UK. Ma bucur ca am avut ocazia sa intalnesc persoane cu adevarat interesante in aceasta comunitate si sper ca de-a lungul timpului sa-mi fac cati mai multi prieteni printre membrii Nightmusic.
Mesaj Re: Harmonic Project Division Scris: Dum Mar 22, 2009 1:05 am
Todd
Neconectat
Voluntar
haus total :mrgreen:

- dude .. you only did the beat and the bass ..
- yeah .. so ? do you need more ? because i can get more bass if you want ...
Pagina 1 din 1 [ 2 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair