Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 1 [ 4 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Google [Bot] și 0 vizitatori
Mesaj BEHRINGER VMX 400 Scris: Mie Mar 11, 2009 5:48 pm
djedd0
Neconectat
Voluntar
ce parere aviti despre BEHRINGER VMX 400 ???? si cine a lucrat pe asa ceva sa`mi spuna +`urile si -`urile

Sunt fiabile ?? Sunt rezistente in timp ??....
Mesaj Re: BEHRINGER VMX 400 Scris: Joi Mar 12, 2009 4:08 am
puff
Neconectat
Fost membru
pret calitate erau ok pan sa creasca euro...am lucrat pt multe behringer-uri si pot sa-ti spun ca sunt ok pt amatori...pt avansati sunt nule... :cry: pica destul de repede,potentiometrele nu au claritate mare...dar revin pt incepatori sunt ok...pt cei ce vor performanta nu recomand
Mesaj Re: BEHRINGER VMX 400 Scris: Joi Mar 12, 2009 11:58 am
Rumano Rizado
Neconectat
Voluntar
puff scrie:
pret calitate erau ok pan sa creasca euro...am lucrat pt multe behringer-uri si pot sa-ti spun ca sunt ok pt amatori...pt avansati sunt nule... :cry: pica destul de repede,potentiometrele nu au claritate mare...dar revin pt incepatori sunt ok...pt cei ce vor performanta nu recomand

el vrea sa-si cumpere 2 cdj-uri de la pioneer, 200 parca si un djm 400 dar e cam scurt cu banii si eu i-am recomandat un mixer mai slabut ca pentru inceput pentru ca djm 400 cam arde la buzunar

deci eddo, cum ti-a zis si puff, pentru inceput e perfect pt tine :D 8-)
Mesaj Re: BEHRINGER VMX 400 Scris: Vin Mar 13, 2009 2:13 pm
djedd0
Neconectat
Voluntar
merci baeti pr sfaturi .. eu am vazut un astefle de mixer folosit in discoteci :X si ma tenteaza sa imi iau unu :D .. bani pt mixer am mai trebuie pt payere :)) :P
Pagina 1 din 1 [ 4 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair