Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 1 [ 9 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori
Mesaj Sedinta de informare (4 martie 2009) Scris: Mie Mar 04, 2009 4:23 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Miercuri, 4 martie 2009, la ora 19:15 va avea loc o sedinta de informare Night Music Suceava - la sediu!

Invitam toti membrii Night Music, indiferent de statut, sa participe!

Va multumim!
Mesaj Re: Sedinta de informare (4 martie 2009) Scris: Sâm Mar 07, 2009 9:46 pm
dj_nutzu
Neconectat
Voluntar nou
unde se afla mai exact acest sediu ? ... :D
Mesaj Re: Sedinta de informare (4 martie 2009) Scris: Sâm Mar 07, 2009 10:14 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
dj_nutzu scrie:
unde se afla mai exact acest sediu ? ... :D


In cladirea Inspectoratului Scolar Judetean Suceava, sediul Directiei Judetene pentru Tineret.
Mesaj Re: Sedinta de informare (4 martie 2009) Scris: Sâm Mar 07, 2009 10:27 pm
dj_nutzu
Neconectat
Voluntar nou
si cam in ce zi as putea sa vin ? ... ati putea sa ma invatati si pe mine sa mixez ? ... va rog mult
Mesaj Re: Sedinta de informare (4 martie 2009) Scris: Dum Mar 08, 2009 12:13 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
dj_nutzu scrie:
si cam in ce zi as putea sa vin ? ... ati putea sa ma invatati si pe mine sa mixez ? ... va rog mult


Poti sa te alaturi echipei ca si voluntar pana in iunie, cand te poti inregistra ca si membru activ. Dar asta te obliga sa si participi activ la sedinte si la evenimente, nu ofera doar avantajul de a putea participa la XX Meetings.
Mesaj Re: Sedinta de informare (4 martie 2009) Scris: Dum Mar 08, 2009 4:22 pm
dj_nutzu
Neconectat
Voluntar nou
si cum ma alatur echipei ? :D ... ti'am mai zis iam zis unui prieten ca vreau sa mixez si mi'a recomandat sa vin la voi ca faceti treaba buna ... si de asta is asa de nerabdator ... puteti sa imi spuneti o zi ..cand as putea incepe ?
Mesaj Re: Sedinta de informare (4 martie 2009) Scris: Dum Mar 08, 2009 7:01 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
Night Music e o echipa ce promoveaza muzica electronica prin organizare de evenimente in acest sens, nu scoala universala de DJ'ii.

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: Sedinta de informare (4 martie 2009) Scris: Lun Mar 09, 2009 9:47 pm
DjScorpyon
Neconectat
Voluntar
In primul rand, ai putea veni la sedinta. Daca ai rasfoit cat de cat forumul,ai dat [cred] si de id'urile membrilor. Daca nu, te sfatuiesc sa o faci.
In al doilea rand. NightMusic nu e un loc cu miere pentru toti DJ-ii care cauta promovare. NightMusic inseamna "promovare de muzica electronica", iar daca vrei sa inveti sa mixez, te sfatuiesc sa devii membru activ - adica, sa participi la sedinta, sa aduci taxa de membru.

Nu o zic cu rautate, dar daca vrei sa ajungi undeva, nu veni cu atitudinea asta.
Mersi.
Mesaj Re: Sedinta de informare (4 martie 2009) Scris: Lun Mar 09, 2009 10:27 pm
Rumano Rizado
Neconectat
Voluntar
te invat eu... cat oferi? :twisted:
just kidding, asteapta si tu ca mine pana in iunie si te inscrii ca membru activ :lol: :mrgreen:
Pagina 1 din 1 [ 9 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair