Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 2 din 2 [ 16 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori
Mesaj Re: Ce ziceti sa organizam un concurs de dj incepatori??? Scris: Mie Ian 21, 2009 6:05 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
Alex scrie:
problema la onisimi e consola aia care nu prea e grozava. Dar daca veniti voi cu aparatura e foarte bine


corect... si eu mi-am prins putin urechile pe consola...

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: Ce ziceti sa organizam un concurs de dj incepatori??? Scris: Vin Feb 27, 2009 5:35 pm
djedd0
Neconectat
Voluntar
suna interesant :D ma bag si eu sa ma fac un pic de ras :P:))) :D debea astept concursul :D
Mesaj Re: Ce ziceti sa organizam un concurs de dj incepatori??? Scris: Vin Feb 27, 2009 7:25 pm
Rumano Rizado
Neconectat
Voluntar
buna idee, am sa vin cu ceva de rontait ca sa savurez piesele calarite :mrgreen:
just messing with you :D chiar ar trebui asa ceva, e o ocazie calumea pt n00bies sa se 'traga de gulere'
Mesaj Re: Ce ziceti sa organizam un concurs de dj incepatori??? Scris: Sâm Feb 28, 2009 11:28 am
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
Trebuie sa ma interesez daca o sa se mai faca la Onisimi, caci stiu ca nu mai au personal acolo.

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: Ce ziceti sa organizam un concurs de dj incepatori??? Scris: Dum Mar 01, 2009 2:36 pm
djedd0
Neconectat
Voluntar
suna bine :D
Mesaj Re: Ce ziceti sa organizam un concurs de dj incepatori??? Scris: Dum Aug 22, 2010 4:03 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Deja e a doua oara cand se pune ideea aceasta in practica. :)

De acum vor tot fi concursuri daca merge bine treaba.

DJContest.ro power ! :P
Pagina 2 din 2 [ 16 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair