Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 4 din 4 [ 40 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 6 vizitatori
Mesaj Re: XX Meeting #2 - Lectii de Producing / DJ Scris: Lun Feb 23, 2009 5:45 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
a fost o experienta frumoasa. Multumim gazdei, celor participanti si celor care au adus toata aparatura necesara, precum si rabdarea de care au dat dovada explicand. Cu urmatoarea ocazie cand va fi un nou XXM, vreau sa particip iar, mai mult pentru partea de producing, deoarece acum sunt mai curios sa incep sa inteleg softurile de produs muzica. Bafta tuturor sa progreseze in ce e interesat mai mult si practice. Misto si pozele & video! ;)

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: XX Meeting #2 - Lectii de Producing / DJ Scris: Lun Feb 23, 2009 6:00 pm
razvanab
Neconectat
Voluntar nou
Adynis scrie:
sign me in too ...( in caz de se poate si a 2a oara binenteles :> )

in ceea ce priveste productionu ..pe mine m-ar interesa pasii prin care se face un lead de trance :>










Sper sa intelegi ceva :)

Take Care !
Mesaj Re: XX Meeting #2 - Lectii de Producing / DJ Scris: Mie Feb 25, 2009 4:33 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Multumim pentru tutoriale Razvan ! Sunt super!
Mesaj Re: XX Meeting #2 - Lectii de Producing / DJ Scris: Mie Feb 25, 2009 2:25 pm
djedd0
Neconectat
Voluntar
din cate vad a fost ceva lume sper ca la XX Meeting #3 sa vin si eu
:D daca se pote ca inca nu`s membru activ mai mult mar interesa pe partea de mixing ca sa mai invat cate ceva :D
Mesaj Re: XX Meeting #2 - Lectii de Producing / DJ Scris: Mie Feb 25, 2009 3:04 pm
DjScorpyon
Neconectat
Voluntar
djedd0 scrie:
din cate vad a fost ceva lume sper ca la XX Meeting #3 sa vin si eu
:D daca se pote ca inca nu`s membru activ mai mult mar interesa pe partea de mixing ca sa mai invat cate ceva :D

Cand vei fi inscris ca si membru activ (iunie 2009), vei putea participa si la XX Meeting. Nu mai este mult nici pana atunci. Bafta
Mesaj Re: XX Meeting #2 - Lectii de Producing / DJ Scris: Mie Feb 25, 2009 3:38 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Ca sa intelegi de ce am ales aceasta conditie: prin a le oferi astfel de avantaje membrilor activi, incurajam lumea sa participe in organizarea eventurilor Night Music. ;)

Ai mai auzit undeva sa ti se ofere pe tava tot ce vrei ? Mixing/Producing/Scule de firma/tot ce-ti doreste inima ??

Eu pateam faze dintr-alea de rar te ajuta vreun DJ.. si daca te ajuta.."stai langa mine si prinzi tu ce fac eu la butoane, dar stai la un metru.. si adu-mi si-un suc de la bar". De aceea am si venit cu ideea de XX Meeting, sa nu pateasca si altii ce-am patit eu/noi.
Mesaj Re: XX Meeting #2 - Lectii de Producing / DJ Scris: Vin Feb 27, 2009 5:27 pm
djedd0
Neconectat
Voluntar
Vlado scrie:
Ca sa intelegi de ce am ales aceasta conditie: prin a le oferi astfel de avantaje membrilor activi, incurajam lumea sa participe in organizarea eventurilor Night Music. ;)

Ai mai auzit undeva sa ti se ofere pe tava tot ce vrei ? Mixing/Producing/Scule de firma/tot ce-ti doreste inima ??

Eu pateam faze dintr-alea de rar te ajuta vreun DJ.. si daca te ajuta.."stai langa mine si prinzi tu ce fac eu la butoane, dar stai la un metru.. si adu-mi si-un suc de la bar". De aceea am si venit cu ideea de XX Meeting, sa nu pateasca si altii ce-am patit eu/noi.


sunt decord cu ce ai spus ... astept inscrierile pentru a deveni si eu membru activ :D ... si faza care ai povetit`o cu un metru distanta e adevarata am tatit`o si eu sti stiu cum e :D
Mesaj Re: XX Meeting #2 - Lectii de Producing / DJ Scris: Vin Feb 27, 2009 6:22 pm
Todd
Neconectat
Voluntar
la producing .. va si dau software-ul :lol: de acolo .. good luck :mrgreen: imaginatie si experimente nebunatice

- dude .. you only did the beat and the bass ..
- yeah .. so ? do you need more ? because i can get more bass if you want ...
Mesaj Re: XX Meeting #2 - Lectii de Producing / DJ Scris: Sâm Mar 07, 2009 9:39 pm
dj_nutzu
Neconectat
Voluntar nou
salut . sunt din suceava si as dori sa invat si eu sa mixez. cum as putea sa va contactez ? .. astept raspunsu vostru . free3ionut@yahoo.com :D
Mesaj Re: XX Meeting #2 - Lectii de Producing / DJ Scris: Sâm Mar 07, 2009 10:13 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
dj_nutzu scrie:
salut . sunt din suceava si as dori sa invat si eu sa mixez. cum as putea sa va contactez ? .. astept raspunsu vostru . free3ionut@yahoo.com :D


Trebuie sa devii membru activ. Inscrierile se fac in ianuarie si iunie. Pentru mai multe detalii contacteaza-ma in privat.
Pagina 4 din 4 [ 40 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair