Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 9 [ 89 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori
Mesaj 20 februarie 2009 - Party People #1 @ Club ARENA Suceava Scris: Mar Feb 10, 2009 11:09 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Cine sunt "Party People" ? Voi, noi, toti ce vin sa se simta bine fara sa deranjeze pe altii.

De aceea, la cererea publicului (si a membrilor NM), organizam inca un eveniment Night Music in Suceava, avand colaboratori pe cei de la TuSiRomania si ZileSiNopti, echipe asemenea noua ce fac ceea ce fac pentru a se simti bine!

Behold..

Imagine


PS: De ce #1 ? Pentru ca va urma si #2, of course :)

    Inregistrare audio de la eveniment:
    Vlado - live mix @ Party People #1
    [ Download ]

    Inregistrari video de la eveniment:

Vlado @ Party People #1 - Arena Glamour Club (20.02.2009) -Part 1



Vlado @ Party People #1 - Arena Glamour Club (20.02.2009) -Part 2



Dj Puff @ Party People #1 - Arena Glamour Club (20.02.2009)



Puff B2B Cornel @ Party People #1 - Arena Glamour Club (20.02.2009) -Part 1



Puff B2B Cornel @ Party People #1 - Arena Glamour Club (20.02.2009) -Part 2



Puff B2B Cornel @ Party People #1 - Arena Glamour Club (20.02.2009) -Part 3



Bloom Anderson @ Party People #1 - Arena Glamour Club (20.02.2009)

Mesaj Scris: Mar Feb 10, 2009 11:20 pm
octaviann0
Neconectat
Voluntar
pff :D:D inca unul :D de cand asteptam :D voi fi si eu acolo :> can't wait:D veniti lume pentru ca o sa fie super distractie:D Bravo Vlad si celorlaltzi pentru initiativa :D Youth Can Do It !!!!! :mrgreen: :mrgreen:
Mesaj Re: 20 februarie 2009 - Party People #1 @ Club ARENA Suceava Scris: Mie Feb 11, 2009 1:49 am
Squash
Neconectat
Voluntar
Eu astept sa ii vad pe cei de la XX meeting sa mixeze. :D oricum fara suparare..dar vin pentru vlad...pentru ritmurile alea nebune...electro :X :X



Bafta !

http://dj-squash.ro
Nu sunt perfect dar nu asta`i ideea !
Mesaj Re: 20 februarie 2009 - Party People #1 @ Club ARENA Suceava Scris: Mie Feb 11, 2009 2:29 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Squash scrie:
Eu astept sa ii vad pe cei de la XX meeting sa mixeze. :D oricum fara suparare..dar vin pentru vlad...pentru ritmurile alea nebune...electro :X :X



Bafta !


Aia facem la Onisimi, e planuit si ala, dar mai tre sa treaca cel putin un XX Meeting, sa se perfectioneze fiecare. Eu de data asta cred ca tot de pe consola o sa bag ca-s obisnuit cu ea si vreau ca sa se auda bine (mixez fara grafice / synchronize sau master tempo, deci ca si cum ar fi pe playere).

Rabdare si le facem pe toate ;) So,care mai e Party People ? 8-)
Mesaj Re: 20 februarie 2009 - Party People #1 @ Club ARENA Suceava Scris: Mie Feb 11, 2009 3:39 pm
Rumano Rizado
Neconectat
Voluntar
poate drop by si eu :mrgreen:
Mesaj Re: 20 februarie 2009 - Party People #1 @ Club ARENA Suceava Scris: Vin Feb 13, 2009 12:35 pm
andreibabor
Neconectat
Voluntar
bun
Imagine
Mesaj Re: 20 februarie 2009 - Party People #1 @ Club ARENA Suceava Scris: Lun Feb 16, 2009 8:38 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
E gata si spotul audio ;)
Mesaj Re: 20 februarie 2009 - Party People #1 @ Club ARENA Suceava Scris: Lun Feb 16, 2009 11:56 pm
bj3y
Neconectat
Membru fondator
:D

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: 20 februarie 2009 - Party People #1 @ Club ARENA Suceava Scris: Mar Feb 17, 2009 1:46 pm
bloom Anderson
Neconectat
Voluntar nou
vin si eu sa .... adik o sa mixez ;) asa ca va fi tare :twisted:
Mesaj Re: 20 februarie 2009 - Party People #1 @ Club ARENA Suceava Scris: Mar Feb 17, 2009 1:49 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
bloom Anderson scrie:
vin si eu sa .... adik o sa mixez ;) asa ca va fi tare :twisted:


Shht.. Invitat surpriza :mrgreen:
Pagina 1 din 9 [ 89 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair