Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 1 [ 3 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator
Mesaj playre Scris: Joi Dec 25, 2008 9:42 pm
djedd0
Neconectat
Voluntar
salut sunt nou pe aici si sunt si eu pasionat de meseria de dj.... am si eu o nelamurire , Merita sa iti ei playere acasa numai pt tine ?? tinand cont ca am gasit undeva sa ma lase sa invat sa mixez...... astept pareri pro si contra :D


si daca tot sunt la subiectul asta as vrea sa aflu cam la ce pret ar ajunge o perecher de playere cdj 100s second.... ca de noi nici nu ma gndesc :D
Mesaj Re: playre Scris: Mie Ian 21, 2009 1:43 pm
djedd0
Neconectat
Voluntar
mam lamurit singur .... am renuntat deocamdata sa imi iau playere pt ca nu am bani pote dupa ce ma angajez undeva si reusesc sa strang banii am sa`mi iua :D
Mesaj Re: playre Scris: Mie Ian 21, 2009 2:52 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
djedd0 scrie:
mam lamurit singur .... am renuntat deocamdata sa imi iau playere pt ca nu am bani pote dupa ce ma angajez undeva si reusesc sa strang banii am sa`mi iua :D


Ceea ce ai intrebat mai sus tine de fiecare. Tu alegi.
Pagina 1 din 1 [ 3 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair