Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 13 [ 121 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori
Mesaj 30 ianuarie 2009 - TNT #1 @ Club KOMA (Botosani) Scris: Dum Ian 11, 2009 8:22 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Imagine

Vineri, 30 ianuarie 2009, Night Music si Radio Trance Romania te invita la primul episod TNT (Trance Night Tonight) in Club KOMA Botosani, incepand cu orele 22:30.

Invitata speciala: AXE ( DJ-iţă din Ploieşti )

Lineup:


VJ:

    Skeptic

Intrarea LIBERA !

Acest event reprezinta inceputul unei serii de evenimente, ce promoveaza muzica electronica (in special stilul Trance), organizate in colaborare cu Radio Trance Romania .






FOTOGRAFII
- apasati aici -
Mesaj Re: 30 ianuarie 2009 - TNT #1 @ Club KOMA (Botosani) Scris: Dum Ian 11, 2009 9:00 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
he he...... can't wait :D

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: 30 ianuarie 2009 - TNT #1 @ Club KOMA (Botosani) Scris: Dum Ian 11, 2009 9:31 pm
skeptic
Neconectat
Voluntar
hey. ai facut treaba buna cu afisul ;)

skeptic VJ
Mesaj Re: 30 ianuarie 2009 - TNT #1 @ Club KOMA (Botosani) Scris: Dum Ian 11, 2009 10:34 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
da da :lol: :lol: never forget skeptic :P :mrgreen:

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: 30 ianuarie 2009 - TNT #1 @ Club KOMA (Botosani) Scris: Dum Ian 11, 2009 10:36 pm
Todd
Neconectat
Voluntar
i'll say it again

/merg

if (sesiune=0)
go party botosani
else
do sesiune then go party botosani

- dude .. you only did the beat and the bass ..
- yeah .. so ? do you need more ? because i can get more bass if you want ...
Mesaj Re: 30 ianuarie 2009 - TNT #1 @ Club KOMA (Botosani) Scris: Dum Ian 11, 2009 11:56 pm
bj3y
Neconectat
Membru fondator
unii dintre noi, si inca n-ai vazut nimic :lol:
o sa petrecem impreuna, dar de rasunat o sa rasune cel mult clubul, orasul nici pe departe :roll:
te asteptam, nu te-am vazut inca mixand :)

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: 30 ianuarie 2009 - TNT #1 @ Club KOMA (Botosani) Scris: Lun Ian 12, 2009 12:02 am
DjScorpyon
Neconectat
Voluntar
Pe 30 am examen la finante...deci seara e nebunala :X :))
Iar party, iar Night Music, iar traaance...Iar la cum se anunta, va fi o alta seara de neuitat.
Mesaj Re: 30 ianuarie 2009 - TNT #1 @ Club KOMA (Botosani) Scris: Lun Ian 12, 2009 10:38 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
skeptic scrie:
hey. ai facut treaba buna cu afisul ;)


Thx. Tot n-a iesit cum mi-am dorit eu, dar e bine si asa. :)
Mesaj Re: 30 ianuarie 2009 - TNT #1 @ Club KOMA (Botosani) Scris: Lun Ian 12, 2009 3:47 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
hei gabitzu.... cumde ai scos moca intrarea? :P si la ploiesti nu? :P :lol: :lol: :lol:...eeh vlad lasa ca e bine si asa :D dar totusi pe afis la ploiesti nu apare :P sau nu vine skeptic sa se joace ? :(

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: 30 ianuarie 2009 - TNT #1 @ Club KOMA (Botosani) Scris: Lun Ian 12, 2009 3:57 pm
skeptic
Neconectat
Voluntar
voi ma barfiti aicea, ha? :lol:

skeptic VJ
Pagina 1 din 13 [ 121 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair