Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 2 [ 14 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori
Mesaj TOP Rusinica (Night Music) :: octombrie 2008 Scris: Lun Oct 06, 2008 5:06 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Nu se mai poate.. trebuie sa scoatem in evidenta tampeniile, altfel istoria se repeta. Va invit sa ma ajutati sa facem un top al rusinii, top ce sa fie in legatura cu muzica electronica. Voi incepe cu ce am aflat recent de pe blogul lui Huidu .

    LOCUL I:
Citat:
Pe 6 august, BassHunter a venit pentru prima oara in Romania. Show-ul din Discoteca Tineretului a fost magnific. A doua zi, BassHunter si-a cumparat mai multe discuri de pe tarabele din Costinesti. Atunci a ascultat pentru prima oara cateva manele, si s-a indragostit pur si simplu de ele. Astfel, a decis sa-si faca un remix in stilul romanesc. Ascultati ce a iesit.





    LOCUL II:

Citat:
Inregistrare de la House Parade 2008.






    LOCUL III:

.. gasiti voi locul 3 si postati-l ca raspuns aici!
Mesaj Re: TOP Rusinica (Night Music) :: octombrie 2008 Scris: Lun Oct 06, 2008 9:26 am
Todd
Neconectat
Voluntar
basshunter .. absolut senzationalllllllll

cred ca mai aveam un pic si faceam infarct de la atata ras ...
si asa ca basshunter nu stiu cum a ajuns prin topuri ..

- dude .. you only did the beat and the bass ..
- yeah .. so ? do you need more ? because i can get more bass if you want ...
Mesaj Re: TOP Rusinica (Night Music) :: octombrie 2008 Scris: Lun Oct 06, 2008 12:31 pm
Music_Radu
Neconectat
Membru activ
vlad,cand prostia o sa fie platita.....atunci vom ajunge bogati :? :!:
Mesaj Re: TOP Rusinica (Night Music) :: octombrie 2008 Scris: Lun Oct 06, 2008 5:44 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Radu, vorbeste pentru tine, nu si pentru mine . :lol:
Mesaj Re: TOP Rusinica (Night Music) :: octombrie 2008 Scris: Lun Oct 06, 2008 8:36 pm
Music_Radu
Neconectat
Membru activ
eu vorbeam la modul general.... :lol: ...
Mesaj Re: TOP Rusinica (Night Music) :: octombrie 2008 Scris: Mie Oct 08, 2008 1:51 pm
dDy
Neconectat
Voluntar
clipuletzul e de la House Parade... din pacate! :|

ailivfortrens!
Mesaj Re: TOP Rusinica (Night Music) :: octombrie 2008 Scris: Mie Oct 08, 2008 11:16 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Am corectat, era prea dimineata si mai greseste omul :D Mersi ca mi-ai zis. Dar mai bagati si voi filmulete sa introducem in top, nu stati doar si va uitati :)
Mesaj Re: TOP Rusinica (Night Music) :: octombrie 2008 Scris: Joi Oct 09, 2008 11:23 pm
DJLENS
Neconectat
Voluntar
asta cu basshunter e prea tare :))...

daca ar stii ce versuri baga astia in manele , nu crek mai facea el nimik :)))

______________________

TRaNce 4 Ever

www.DJLENS.net
Mesaj Re: TOP Rusinica (Night Music) :: octombrie 2008 Scris: Lun Oct 13, 2008 3:11 pm
Todd
Neconectat
Voluntar
ei nuuuuuuuuuuuuuuuuuu ....

ca de fapt .. basshunter vine de la ASSHUNTER cum zice el ...

deci drept urmare -> fete si bani .. bla bla bla ... nu se sperie :mrgreen:

- dude .. you only did the beat and the bass ..
- yeah .. so ? do you need more ? because i can get more bass if you want ...
Mesaj Re: TOP Rusinica (Night Music) :: octombrie 2008 Scris: Vin Oct 24, 2008 11:57 am
jorj
Neconectat
Voluntar nou
Huidu facea misto.. De fapt un manelist a facut remixul si i-a pus numele "now you're manea" :))
Dar ce mai conteaza..pana la urma ambele sunt "hausz" si au cam acelasi target :))
Pagina 1 din 2 [ 14 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair