Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 1 [ 8 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori
Mesaj boxe la comanda Scris: Sâm Aug 23, 2008 7:57 am
puff
Neconectat
Fost membru
fac boxe la comanda din pall sau playwood mochetate cu difuzoare rcf sau p.audio de orice putere. daca sunt doritori sa lase mesaj pe forum :mrgreen:
Mesaj Re: boxe la comanda Scris: Dum Sep 28, 2008 9:54 pm
maryanucu
Neconectat
Voluntar
puff exprima-ti parerea cu privire la seturile astea..care-s mai bune de ascultat in casa http://telecomenzi.ro/image.php?id=2127
sau http://telecomenzi.ro/image.php?id=2128 sau daca ai idei nu ezita sa mi le zici :D am un buget limitat 2 mil 300 :D
Mesaj Re: boxe la comanda Scris: Lun Sep 29, 2008 11:28 am
puff
Neconectat
Fost membru
mai sincer nu-ti recomand nici una :mrgreen: sunt niste chinezariicare nu cred ca te vor incanta...in 3 milioane mi-as lua un sistem 2.1 sau 4.1 genius care va suna bine...la cele expuse gandeste-te ca iti trebuie si statie,deci mai dai bani si pe ea daca nu ai
Mesaj Re: boxe la comanda Scris: Lun Sep 29, 2008 1:59 pm
maryanucu
Neconectat
Voluntar
am o statie SALZA!3300 2x60 W la care am conectat 2 boxe cu 2 dif ydd 200 lpp 2 medii ca vai de capul lor 1 dintre dif are bulbul spart si 2 tweetere khs 105a si sunt facute de cineva..si nu sunt multumit de basul care il scot ..adik vreau cat de cat sa auda vecinul d sub mn :D si am crezut ca in comparatie cu ce am acum unu dintre cele 2 seturi va fi mai bun
Mesaj Re: boxe la comanda Scris: Lun Sep 29, 2008 7:26 pm
puff
Neconectat
Fost membru
ce difuzoare ai tu nu pot emite pretentii de a scoate bass puternic...ceea ce folosesti tu pe post de dif de bass e de medii toata ziua
Mesaj Re: boxe la comanda Scris: Lun Sep 29, 2008 7:36 pm
Todd
Neconectat
Voluntar
putere putere .. dar as vrea sa intreb cam cat ar costa un sistem de doua boxe decent ... si cand zic decent .. zic sa scoata ceva si sa nu coste mult :)
si bineinteles daca zici ca faci la comanda :mrgreen:

- dude .. you only did the beat and the bass ..
- yeah .. so ? do you need more ? because i can get more bass if you want ...
Mesaj Re: boxe la comanda Scris: Mar Sep 30, 2008 9:13 am
puff
Neconectat
Fost membru
o pereche sa se auda bine si sa poti face petreceri lejere cu ele in apartament sau o casa te ajunge cam intre 800-1000 ron :mrgreen: (deci cam ce cumperi din magazin cu 1200 ron...facute dupa acelasi proiect+aceleasi difuzoare filtre te ajung 1000 ron...castigi 200 ron)
Mesaj Re: boxe la comanda Scris: Vin Oct 03, 2008 7:32 am
Todd
Neconectat
Voluntar
pana corbului .. si cum sunt si student :mrgreen:


da' de garsoniera ? :mrgreen:
( abia m-am mutat .. si deja imi bat vecinii in tzava ..)

2 si mari imi ajung :mrgreen:

- dude .. you only did the beat and the bass ..
- yeah .. so ? do you need more ? because i can get more bass if you want ...
Pagina 1 din 1 [ 8 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair