Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 3 din 3 [ 29 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator
Mesaj Re: Doi DJ de top au fost prinşi cu droguri la ei chiar de 1 Mai Scris: Lun Iun 09, 2008 7:48 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
bravo lui :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: Doi DJ de top au fost prinşi cu droguri la ei chiar de 1 Mai Scris: Mie Iul 16, 2008 1:31 am
Pimpisor
Neconectat
Voluntar nou
buna... nu stiu de ce toti care nu au incercat mai nimic vorbesc dar na'... parerea mea ca daca iei ceva o data pe luna nu are nimic rau... cu moderatie...
Mesaj Re: Doi DJ de top au fost prinşi cu droguri la ei chiar de 1 Mai Scris: Joi Iul 24, 2008 7:52 am
bj3y
Neconectat
Membru fondator
Nici pe mine nu ma intereseaza partea cu drogurile, si eu il apreciez ca si dj, si plus de asta, e primul dj mare sa zic asa, pe care l-am vazut mixand live intr-un club din suceava. Si ... sincer mi-as dori sa mai prind eventuri cu el.

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: Doi DJ de top au fost prinşi cu droguri la ei chiar de 1 Mai Scris: Dum Aug 03, 2008 9:25 pm
alecsandra
Neconectat
Voluntar
good job elektro... el are dreptate.. drogurile uşoare nu creează dependenţă, iar fiecare din noi are dreptul la libera exprimare şi alegere; cât despre efectele de a doua zi, nu sunt valabile în toate cazurile... depinde de organism... e testat:D
Mesaj Re: Doi DJ de top au fost prinşi cu droguri la ei chiar de 1 Mai Scris: Joi Ian 15, 2009 12:42 pm
bj3y
Neconectat
Membru fondator
eu sunt primul ! :D
Fuk drugz, f**k kent nshpe too :lol:
Ma rezum la bere :)

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: Doi DJ de top au fost prinşi cu droguri la ei chiar de 1 Mai Scris: Joi Ian 15, 2009 1:04 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
Si eu... bere si altele ce contin PUTIN :P alcool

De fumat m-am lasat... n-am treaba :D :D

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: Doi DJ de top au fost prinşi cu droguri la ei chiar de 1 Mai Scris: Vin Ian 16, 2009 11:51 pm
Manyakul
Neconectat
Membru de onoare
destul de vechi topicul ... hai sa facem niste curatenie de primacara...
facem o rubrica separata ... anitcariat pt orbeti ... si ce mai e valabil lasam ... desi ma indoiesc ca o sa mai fie mai mult de 10 topicuri in care o sa se scrie

anti-tero ... anti tot
Mesaj Re: Doi DJ de top au fost prinşi cu droguri la ei chiar de 1 Mai Scris: Sâm Ian 17, 2009 8:08 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Putem lasa sa vada lumea ce s-a vorbit pe parcurs, nu strica.

Oricum sus e un buton "Vizualizare subiecte active" ce iti arata toate in care e activitate recent.
Mesaj Re: Doi DJ de top au fost prinşi cu droguri la ei chiar de 1 Mai Scris: Dum Ian 18, 2009 11:09 pm
Manyakul
Neconectat
Membru de onoare
pai de asta ziceam sa facem o rubrica separata ... ANTICARIAT... pt orbeti

anti-tero ... anti tot
Pagina 3 din 3 [ 29 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair