Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 2 [ 14 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator
Mesaj 20 iunie 2008 - Night Music @ Club Night (Suceava) Scris: Mar Iun 17, 2008 1:02 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Si pentru ca a venit vacanta..

Imagine

Vineri, 20 iunie 2008, toti membri Youth Can Do It - Night Music si iubitorii de muzica electronica sunt invitati la un nou event Night Music @ Club NIGHT (Suceava).

Vor mixa:

Shadi | Sergio (Pascani) | SiLvIuCu

Intrarea este libera.


FOTOGRAFII
- apasa aici -

Alte fotografii le puteti vedea si pe siteul partenerului nostru:
www.OrasulSuceava.ro
Mesaj Re: 20 iunie - Night Music @ Club Night (Suceava) Scris: Mar Iun 17, 2008 12:28 pm
SilvioC
Neconectat
Membru activ
Eee da asa imi place cand apare si numele meu pe undeva ;)). Sper sa fac o imagine buna fata de cei din asociatie si nu numai! Deabea astept :>
Mesaj Re: 20 iunie - Night Music @ Club Night (Suceava) Scris: Mar Iun 17, 2008 6:02 pm
DjScorpyon
Neconectat
Voluntar
Frumos frumos :>
Mesaj Re: 20 iunie - Night Music @ Club Night (Suceava) Scris: Mar Iun 17, 2008 6:04 pm
amilutza
Neconectat
Voluntar nou
Si eu sper ca Shadi sa nu ne puna Tarkan :D
Mesaj Re: 20 iunie - Night Music @ Club Night (Suceava) Scris: Mar Iun 17, 2008 6:05 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Tarkan :lol: Poate remixat trance sau mnml .. :roll:
Mesaj Re: 20 iunie - Night Music @ Club Night (Suceava) Scris: Mie Iun 18, 2008 9:36 am
ramonik
Neconectat
Membru fondator
;) ;) ;) ;)
Mesaj Re: 20 iunie - Night Music @ Club Night (Suceava) Scris: Mie Iun 18, 2008 12:08 pm
dDy
Neconectat
Voluntar
Citat:
Tarkan Poate remixat trance sau mnml ..

omg :lol: :lol:

next NM event...nice! :D :D

ailivfortrens!
Mesaj Re: 20 iunie - Night Music @ Club Night (Suceava) Scris: Mie Iun 18, 2008 2:29 pm
GabbyDJ
Neconectat
Membru fondator
o sa fie tare:X:X:X realy hope
see you all there :D

Aka Gabriel Van Gherling
"Music is driving me crazy"
http://www.myspace.com/djgabriello"
Mesaj Re: 20 iunie - Night Music @ Club Night (Suceava) Scris: Mie Iun 18, 2008 3:52 pm
jhonnyi19
Neconectat
Voluntar nou
ne vedem acolo :) :arrow:

"making this feeling new..."
Mesaj Re: 20 iunie - Night Music @ Club Night (Suceava) Scris: Joi Iun 19, 2008 7:59 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Pentru cei ce nu stiu, ultimele doua mesaje sunt postate de persoane diferite. Un baiat si o fata :P .

De unde stiu ? Persoana ce s-a semnat ca "Vizitator" cu ultimul mesaj intrase pe www.nailshop.ro acum cateva zile :) iar cealalta.. nu zic :D

Ne vedem vineri !
Pagina 1 din 2 [ 14 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair