Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 2 [ 13 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori
Mesaj 2 Mai - Prezentare YCDI @ C.N. Eudoxiu Hurmuzachi (Rădăuţi) Scris: Joi Apr 28, 2011 1:43 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Luni, 2 Mai 2011, de Ziua Tineretului, între orele 11-13 avem ocazia să ne prezentăm Organizaţia într-unul din liceele din judeţul Suceava.

În urma discuţiilor avute cu membrii YCDI din top 5 am stabilit să prezentăm la Colegiul Naţional Eudoxiu Hurmuzachi din Rădăuţi.

Până acum suntem 2-3 ce am ales să mergem să ţinem prezentarea. Dacă mai este şi altcineva interesat, îl/o rog să lase mesaj aici.

Imagine
Mesaj Re: 2 Mai - Prezentare YCDI @ C.N. Eudoxiu Hurmuzachi (Rădăuţi) Scris: Joi Apr 28, 2011 8:15 pm
twinker
Neconectat
Voluntar
Sunt si eu disponibil sa vin , bineinteles daca sunteti de acord sa ma luati si pe mine !
Mesaj Re: 2 Mai - Prezentare YCDI @ C.N. Eudoxiu Hurmuzachi (Rădăuţi) Scris: Vin Apr 29, 2011 1:02 pm
Music_Radu
Neconectat
Membru activ
care se mai baga ? :D
Mesaj Re: 2 Mai - Prezentare YCDI @ C.N. Eudoxiu Hurmuzachi (Rădăuţi) Scris: Lun Mai 02, 2011 10:39 pm
Claudiu
Neconectat
Voluntar nou
Si eu as dori sa ma bag :D
Mesaj Re: 2 Mai - Prezentare YCDI @ C.N. Eudoxiu Hurmuzachi (Rădăuţi) Scris: Mar Mai 03, 2011 2:18 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Prezentarea a avut loc deja. La ce doreşti să te bagi ? :)
Mesaj Re: 2 Mai - Prezentare YCDI @ C.N. Eudoxiu Hurmuzachi (Rădăuţi) Scris: Mar Mai 03, 2011 9:17 pm
Claudiu
Neconectat
Voluntar nou
Nu am putut lua parte la prezentare... deoarece in ziua aia am avut ore destul de dificile, pana la ora 15:00,dar am inteles, in mare, despre ce e vorba. Deci eu sunt pasionat de muzica electronica, si as dori sa invat sa mixez acest gen de muzica... sincer sa fiu, nu am mixat in viata mea pe bune, am facut doar cateva mixuri cu ajutorul unor programe, gen mix meister... insa am mixat muzica de club, mai putin electronica.
Mesaj Re: 2 Mai - Prezentare YCDI @ C.N. Eudoxiu Hurmuzachi (Rădăuţi) Scris: Mar Mai 03, 2011 9:26 pm
Claudiu
Neconectat
Voluntar nou
Nu stiu daca folosirea cuvantului "mixat" e cea corecta... mai degraba am reusit sa fac doar nistre tranzitii intre piesele respective, am incercat sa imi realizez propriile extended-uri, pentru a reusi sa le potrivesc mai bine. Aici sunt cele 3 "mixuri" ale mele: http://soundcloud.com/vartowsky . Astept sfaturi, recomandari.
Mesaj Re: 2 Mai - Prezentare YCDI @ C.N. Eudoxiu Hurmuzachi (Rădăuţi) Scris: Mar Mai 03, 2011 9:45 pm
Claudiu
Neconectat
Voluntar nou
Am luat legatura si cu 2 din clasa a 11-a C, cu Dragos si cu Ciupixy. Deci trebuie sa aleg dintre Producer si Dj ? In momentul de fata, consider ca ar fi mai usor pentru mine sa invat sa mixez... :D, deci cred ca am sa aleg Dj, dar, cum am mai zis, astept sfaturi de la voi :))
Mesaj Re: 2 Mai - Prezentare YCDI @ C.N. Eudoxiu Hurmuzachi (Rădăuţi) Scris: Mar Mai 03, 2011 10:47 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
Muzica (adevărată) de club e tot muzică electronică. Asta dacă nu pui manele, orientală, populară, simfonică în club.

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: 2 Mai - Prezentare YCDI @ C.N. Eudoxiu Hurmuzachi (Rădăuţi) Scris: Mie Mai 04, 2011 12:36 pm
Music_Radu
Neconectat
Membru activ
lasa si un id de mess,ca sa tinem legatura cu voi :) "mai rapid"
Pagina 1 din 2 [ 13 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair