Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 1 [ 4 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori
Mesaj Dj Contest Remix (www.the-djs.com) Scris: Mie Ian 06, 2010 4:17 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Citat:
The Djs va invita la un nou concurs de remix-uri Dj Contest Remix,My STAR Production ( Michael STAR, George Punk, Raluca Albu) a lansat pe 25 decembrie Bad Boys Song, primul single extras de pe albumul Propaganda. Si-au anuntat deja remixuri la piesa: Dj Rabinu, Fly Project, Nick Kamarera, Chris Mayer, Jay Ko, Dj Sava, Dj Jungle, Dj Khan, Quentin, Ciprian Robu, Line, Allexinno, Dj Nick & Mc Giany, Dj MaGnUm asa ca va asteptam si pe voi premiile vor fi doar pentru dj sau producatori care sunt la inceput de drum. Premii: 1. Cele mai bune 3 remixuri vor deveni oficiale si vor aparea pe MaxiSingle-ul MySTAR Production – Bad Boys Song. 2. Castigatorul va aparea in videoclipul oficial Bad Boys Song. 3. Castigatorul va fi invitat special la show-ul de lansare al albumului Propaganda. Pentru a te inregistra in concurs intra pe adresa de mai jos,asteptam primele remix-uri la adresa de mail michael@michaelstar.ro dar si pe site-ul The Djs pe pagina aceasta ca sa le putem auzi cu toti.Enjoy


Informatii:
http://www.the-djs.com/page/dj-contest-remix-1

Inscrieri:
http://michaelstar.ro/blog/?page_id=7819
Mesaj Re: Dj Contest Remix (www.the-djs.com) Scris: Lun Ian 11, 2010 9:02 pm
booya
Neconectat
Voluntar
Am facut si eu download la remix pack dar sincer...nu mi se pare o piesa pe care as vrea sa o remixez. Nu are nimic din acel ceva ce ar trebui sa ma atraga sa ii fac remix , plus de asta...nu imi place melodia de nici un fel. Oricum mult succes celor care si-au declarat intentia de a face remix .Si sincer... faza cu aparutul in clip a celui care face remix mi se pare cam MANELARA in plm ... defapt ... e industrie romaneasca ... whatever

Later edit :

"Orijinal Bad boy "

"watcha out for bed boi"

nene...pana si mama vorbeste engleza mai bine ca ala... ce plm is cu astia pe piata vereeeeeeeeeee ... deja mor de ras :))

www.myspace.com/booyadj Trance and Dance Summer Energy Anthem is up !\:D/
Mesaj Re: Dj Contest Remix (www.the-djs.com) Scris: Mar Iun 14, 2011 10:43 am
miki2
Neconectat
Voluntar nou
Foarte tari concursurile astea cu dj :)
Mesaj Re: Dj Contest Remix (www.the-djs.com) Scris: Mie Iun 15, 2011 12:41 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Cele organizate de noi sunt detaliate pe www.DJContest.ro 8-)
Pagina 1 din 1 [ 4 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair