Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 2 din 2 [ 14 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori
Mesaj Re: 3 August 2009 - Youth Can Do It FUN #3 @ Galleria (Suceava) Scris: Sâm Aug 08, 2009 4:56 am
phoenix
Neconectat
Voluntar
Ma cui nui place..sa taca in banca lui, vine cine vrea..
Daca are cineva idei "geniale" :idea: despre cum se face orice fel de afis..PLSSS
Sa imi lase comentarii mie, ca eu l-am facut si cel care se baga ca "musca in lapte" inainte sa lase cometarii inutile..sa invete PhotoShop, sa vada cat de USOR este.
Mesaj Re: 3 August 2009 - Youth Can Do It FUN #3 @ Galleria (Suceava) Scris: Sâm Aug 08, 2009 9:58 am
puff
Neconectat
Fost membru
man scuze daca te-am suparat...nu am nimik cu tine dar ideea asta de a te juca a face ceva fun..se putea pune in aplicare si printr-o conferinta pe mess zic eu...cine intelege la ce ma refer bine ,cine nu sa citeasca de 2 ori :lol: ....ce legatura are un concurs de wii cu un forum de muz electronica... ideea era nu sa te critic pe tine care ai facut afisul ci sa critic asociatia care in loc sa faca evenimente de muz a ajuns sa faca cu totul altceva...cine este vechi in asociatie sa-si aduca aminte de inceputuri...cine este nou nu are de unde sti
Mesaj Re: 3 August 2009 - Youth Can Do It FUN #3 @ Galleria (Suceava) Scris: Sâm Aug 08, 2009 10:01 am
puff
Neconectat
Fost membru
treziti-va ...puneti-va intrebarea de ce lumea nu mai posteaza...aaa si apropo daca aveti timp in special cei mai noi veniti uitati-va la prezentarile membrilor sa vedeti cati sunt inscrisi dar care din diferite motive nici macar nu se mai sinchisesc sa intre pe forum :|
Mesaj Re: 3 August 2009 - Youth Can Do It FUN #3 @ Galleria (Suceava) Scris: Sâm Aug 08, 2009 10:45 am
phoenix
Neconectat
Voluntar
Ok Puff..am inteles.Scuzele sunt acceptate. ;)
Da la prima vedere majoritatea asa ar zice "ce cauta Nintedo Wii, ce cauta un eveniment cu Nintedo Wii intr-o asociatie de promovare de muzica electronica."
Tinta de baza a acestui event este sa tina echipa cat mai unita sa socializam mai bine intre noi, sa ne cunoastem cat mai bine.
Nu sa nu fie totul doar evenimentele care le organizam noi, sau sa ne vedem doar la sedinte sau XX Meeting sau cine stie ce alte treburi in cadrul asociatiei Night Music.
In ultima vreme ONG-ul merge din ce in ce mai bine, asta inseamna foarte clar ca membri sunt seriosi si uniti, dar asta nu ne opreste sa fim si mai uniti..sa nu fim simpli colegi, si astfel de gen de evenimente prinde foarte bine si la noi veniti, ii ajuta sa se integreze mult mai usor, sa fim mai mult decat simpli colegi,Prieteni.
Toti pentru unul si unul pentru toti..ca o a doua familie, si daca va contrbui fiecare acest lucru va fi mai mult decat posibil.
Am fost la toate 3 si am vazut ca toti sau simtit super bine, doar la primul nu am putut sta mult timp ca am avut treaba.
In rest..pe cat de departe, pe atat de bine.
Acuma sper ca am lamurit pe toata lumea care este CREMA acestor genuri de evenimente..atat membri mai vechi cat si cei noi.
Si sper sa ne intalnim la urmatoarele evenimente Youth Can Do It FUN. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
O sa incercam sa ii chemam data viitore daca pana acuma nu s-a putut:Play&Win, Moris, Inna.
Cine stie cu ce dansatoare mai fac cunostiinta. :D :D :D
Pagina 2 din 2 [ 14 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair