Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 3 din 3 [ 27 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator
Mesaj Scris: Mar Apr 14, 2009 12:41 am
octaviann0
Neconectat
Voluntar
Imi pare rau ca nu am putut sta si la lectiile de producing, dar...dupa cum toti bine stiti.femeile astea :lol: . Bine macar ca am mai apucat partea cu dj`ing si am mai invatat si eu cateva ceva.A fost fun, eu cel putin m`am distrat :D Speram ca data viitoare cei incepatori sa aiba si mai mult timp liber sa invete si sa afle lucruri noi. Bafta tuturor ! :D
Mesaj Re: XX Meeting #3 - Lectii de DJ / Producing Scris: Mar Apr 14, 2009 10:43 am
bobbu
Neconectat
Voluntar
astept proiecte in reason sa vedem daca iese ceva

pt cine nu a inteles tot add bobbu_86@yahoo.com
Mesaj Re: XX Meeting #3 - Lectii de DJ / Producing Scris: Mar Apr 14, 2009 1:10 pm
Todd
Neconectat
Voluntar
sau in sectiunea de Know How

- dude .. you only did the beat and the bass ..
- yeah .. so ? do you need more ? because i can get more bass if you want ...
Mesaj Re: XX Meeting #3 - Lectii de DJ / Producing Scris: Vin Apr 17, 2009 2:13 am
InocentEmotions
Neconectat
Membru fondator
Sorry dar nu am putut ajunge :(((((

-=* Always Be YourSelf ! *=-
Mesaj Re: XX Meeting #3 - Lectii de DJ / Producing Scris: Dum Apr 19, 2009 3:05 pm
djedd0
Neconectat
Voluntar
fiind cu capu`n nori am ratat acest eveniment si chiar imi doream sa vin si eu :(((=((( vreau sa vad niste poze ceva filmulete ca sa crap de tot de ciuda :X :D
Mesaj Re: XX Meeting #3 - Lectii de DJ / Producing Scris: Dum Apr 19, 2009 11:40 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
djedd0 scrie:
fiind cu capu`n nori am ratat acest eveniment si chiar imi doream sa vin si eu :(((=((( vreau sa vad niste poze ceva filmulete ca sa crap de tot de ciuda :X :D


E pentru membrii activi only !
Mesaj Re: XX Meeting #3 - Lectii de DJ / Producing Scris: Dum Mai 10, 2009 1:06 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Au fost adaugate si fotografiile! Scuzati intarzierea, lots of stuff to do lately..

Pentru a le vedea vizitati www.NightMusic.ro/fotografii !
Pagina 3 din 3 [ 27 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair