Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 3 [ 30 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator
Mesaj XX Meeting #1 - Lectii de DJ Scris: Lun Ian 19, 2009 10:43 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
XX Meeting #1
( eXperience eXchange meeting )

A venit momentul sa incepem o serie de intalniri periodice in care punem la dispozitie spatiu , playere , sunet si dj ce sa prezinte lucrurile de baza in arta mixatului.

Pentru prima oara, a oferit Octaviano spatiu si sunet, DeeJay Andi playerele si cunostiintele in domeniu (e dj cu tot cu diploma, nu uitati ;) ) si deoarece locul nu e extraordinar de incapator, o sa alegem doar cateva persoane interesate sa participe, dar scrieti aici toti care sunteti interesati sa invatati cum se mixeaza si sa aveti ocazia sa mixati pe playere.

Selectia o sa fie in limita spatiului disponibil fiecarei intalniri. Detalii despre viitoarele intalniri le vom stabili la aceasta prima intalnire.

Momentan primul schimb de experienta va fi maine, marti 20 ianuarie 2009, dupa ora 3 (nu stim exact cand).

MEMBERS ONLY!
- unul dintre avantajele de a fi membru este acesta; stiti ce aveti de facut ca sa fiti membrii cu drepturi depline - daca nu, se poate sa fiti si voluntari - mai multe detalii aflati in cadrul sedintelor Night Music (veniti in prima miercuri din fiecare luna, la ora 7 la sediu);

Scrieti reply aici toti care sunteti interesati. Have fun!

Video de la XX Meeting #1 :
    DeeJay Andi (trainer) @ XX Meeting #1


    DJ Universalo (student) @ XX Meeting #1


    Dj Octaviano (student) @ XX Meeting #1


    Dj Shadow (student) @ XX Meeting #1


    Dj Squash (student) @ XX Meeting #1


    Dj Adynis (student) @ XX Meeting #1


    Suntem oameni, mai si gresim @ XX Meeting #1


    Vlado (student) @ XX Meeting #1

Mesaj Re: XX Meeting #1 - Lectii de DJ Scris: Lun Ian 19, 2009 11:06 pm
Squash
Neconectat
Voluntar
sunt ca si venit :x rupem stilu`

http://dj-squash.ro
Nu sunt perfect dar nu asta`i ideea !
Mesaj Re: XX Meeting #1 - Lectii de DJ Scris: Lun Ian 19, 2009 11:07 pm
Adynis
Neconectat
Voluntar
A little practice can help me ...
Avand in vedere ca nu am mai pus pe 100 (park cdj 100 avea nu ? )... mi-ar prinde bine un schimb de experienta...
Insa ...cedez locul in cazul in care vor si cei "mici" si doritori ..pt ca stiu cat de greu e la inceput sa prinzi o sansa . Multa bafta tututor si ma bucur ca in sfarsit s-a intamplat si acest lucru .
Enjoy everyone :D

PS : sign me on that list too .. :D

Muzica este plăcerea pe care mintea umană o simte din numărare fără să fie conştientă că numără.
Mesaj Re: XX Meeting #1 - Lectii de DJ Scris: Lun Ian 19, 2009 11:08 pm
Music_Radu
Neconectat
Membru activ
as veni si eu pentru a invata sa mixez pe playere :P.... :D
Mesaj Re: XX Meeting #1 - Lectii de DJ Scris: Lun Ian 19, 2009 11:10 pm
Dj Mosquino
Neconectat
Voluntar nou
I WANT TO!!!, mai ales k acu' am descoperit si am luat noi locatii de muzica nou, noutza, datorita unor prieteni foarte buni de-ai mei... Trust me, I really, really, wanna be there. Numai sa-mi spune-ti locul, ziua si ora, k sa vad cum fac deplasarea de la Bucuresti. Deabia astept :P
Mesaj Re: XX Meeting #1 - Lectii de DJ Scris: Lun Ian 19, 2009 11:29 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Dj Mosquino scrie:
I WANT TO!!!, mai ales k acu' am descoperit si am luat noi locatii de muzica nou, noutza, datorita unor prieteni foarte buni de-ai mei... Trust me, I really, really, wanna be there. Numai sa-mi spune-ti locul, ziua si ora, k sa vad cum fac deplasarea de la Bucuresti. Deabia astept :P


Inca nu esti membru cu drepturi depline, ia legatura cu noi la sedinta sau cu mine si iti dau detalii cum poti ajunge sa fii daca iti doresti.
Mesaj Re: XX Meeting #1 - Lectii de DJ Scris: Lun Ian 19, 2009 11:48 pm
Todd
Neconectat
Voluntar
nice :) .. finally ati reusit ;) succes tuturor

- dude .. you only did the beat and the bass ..
- yeah .. so ? do you need more ? because i can get more bass if you want ...
Mesaj Re: XX Meeting #1 - Lectii de DJ Scris: Mar Ian 20, 2009 12:05 am
Shadow
Neconectat
Membru activ
vin si eu ...daca mai este loc... eu zic ca o sa fie super ...
Mesaj Re: XX Meeting #1 - Lectii de DJ Scris: Mar Ian 20, 2009 12:31 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Music_Radu scrie:
as veni si eu pentru a invata sa mixez pe playere :P.... :D


Nu stiu cum sa dau de tine ca nu ai telefon. Maine sa fii pe mess pe la ora 3, ok ?
Mesaj Re: XX Meeting #1 - Lectii de DJ Scris: Mar Ian 20, 2009 1:26 am
Johnny T
Neconectat
Membru fondator
Pentru cei care vor sa mearga la schimburile de experienta: NU RATATI !!! Bravo Vlad - e super actiunea!
Pagina 1 din 3 [ 30 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair