Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 1 [ 5 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori
Mesaj Diploma @ Top 2008 Scris: Lun Dec 22, 2008 11:39 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Imagine

Duminica, 22 decembrie 2008, am avut onoarea de a fi prezenti, pe langa toti cei ce fac lucruri bune pentru Suceava, la o festivitate de premiere desfasurata in Discoteque VOX.

Luati prin surprindere, am avut de tinut si un scurt discurs. Dj Cornel a inceput iar continuarea o stiti :)

Multumim Fundatiei ANA si Asociatiei JUVENTUS pentru diploma!
Mesaj Re: Diploma @ Top 2008 Scris: Mar Dec 23, 2008 12:14 am
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
HA

NightMusic stie si sa colinde ;) :P cine stie cunoaste :D deci am aratat ca daca le aveam cu muzica electronica nu inseamna ca nu mai stim si altceva :P nu suntem afoni :mrgreen: :mrgreen:

Bravo tuturor :) !!!

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: Diploma @ Top 2008 Scris: Mar Dec 23, 2008 12:15 am
bj3y
Neconectat
Membru fondator
super ! :D cred ca e prima chestie de genul asta, cu toate ca nu stiu cu ce ocazie a fost oferita si ce sprijin de nadejde e NM pentru ei. oricum ... e de bun augur :) bv :D

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: Diploma @ Top 2008 Scris: Mar Dec 23, 2008 12:31 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
bj3y scrie:
super ! :D cred ca e prima chestie de genul asta, cu toate ca nu stiu cu ce ocazie a fost oferita si ce sprijin de nadejde e NM pentru ei. oricum ... e de bun augur :) bv :D


Sa nu uitam ca am colaborat cu ei la lansarea din Suceava de Ziua Tineretului, apoi la al treilea eveniment de Ziua Europei, iar partenerii media si multe alte ajutoare primite in Suceava, au venit de la ei ;) De aceea le si multumim si suntem fericiti ca societatea civila poate lucra in echipa!
Mesaj Re: Diploma @ Top 2008 Scris: Mie Ian 21, 2009 1:07 pm
DjGabi
Neconectat
Voluntar
bun mai era vinu :lol:

O jumatate de.............Tesla System!
Pagina 1 din 1 [ 5 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair