Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 2 din 2 [ 13 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori
Mesaj Re: 2 Mai - Prezentare YCDI @ C.N. Eudoxiu Hurmuzachi (Rădăuţi) Scris: Mie Mai 04, 2011 2:21 pm
Claudiu
Neconectat
Voluntar nou
Da, ai dreptate, muzica de club e tot electronica... :P, in niciun caz nu am de a face cu manelele,populara si celelalte pe care le-ai enumerat :)))) , id-ul meu e claudiu_varty
Mesaj Re: 2 Mai - Prezentare YCDI @ C.N. Eudoxiu Hurmuzachi (Rădăuţi) Scris: Mie Mai 04, 2011 3:39 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
A incercat "baiatul cu ochelari" din Radauti sa ma adauge pe Messenger dar nu mai stiu IDul sau pentru ca atunci cand am dat sa-l adaug in lista mi-a zis ca nu mai pot adauga IDuri. Poti te rog sa-l contactezi si sa-i zici sa incerce iar sa ma adauge pe mess?
Mesaj Re: 2 Mai - Prezentare YCDI @ C.N. Eudoxiu Hurmuzachi (Rădăuţi) Scris: Mie Mai 04, 2011 3:56 pm
Claudiu
Neconectat
Voluntar nou
Daca te referi la Dragos din 11 C ( Ca stiu ca si el are ochelari), id-ul lui cica e "suliham", am facut rost de dansul de la un prieten.
Pagina 2 din 2 [ 13 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair