Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 5 din 5 [ 47 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator
Mesaj Re: XX Meeting #9 - Lecţii de DJ & Producing [05.02.2011] Scris: Mar Feb 08, 2011 11:33 pm
Adynis
Neconectat
Voluntar
si crezi ca au toti posibilitatea de'a cumpara o consola? :) sau de a lucra cu ea? ..poate unii habar nu au sa lucreze cu traktoru...sau poate altii au (ca mine) dar vor sa invete mai mult despre efecte si alte "accesorii".

Nu o lua in nume de rau..dar... mai bine nu vorbi in numele tuturor. La urma urmei ne gandim la toti din nm ..nu doar la noi.

Dau un exemplu aleatoriu ..cum ar fi fost ca tu sa vrei sa inveti sa mixezi ..si sa vina altu si sa zica ...a..nu mai e nevoie..avem playere si acasa..hai sa invatam altceva...ti-ar conveni?

Muzica este plăcerea pe care mintea umană o simte din numărare fără să fie conştientă că numără.
Mesaj Re: XX Meeting #9 - Lecţii de DJ & Producing [05.02.2011] Scris: Mie Feb 09, 2011 9:27 am
djedd0
Neconectat
Voluntar
mda .. vad ca dintr`o gluma s-a ajuns la discutie serioasa .. se supune diseara la vot in cadrul sedintei sa vedem pe ce aparatura va fi urmatorul xx meeting. Asa ca va asteptam pe toti la sediu.
Mesaj Re: XX Meeting #9 - Lecţii de DJ & Producing [05.02.2011] Scris: Joi Feb 10, 2011 9:50 pm
CHRIS FERRES
Neconectat
Voluntar
NU ANUNTA NIMENI CA SAMBATA E DIN NOU XX MEETING?
Mesaj Re: XX Meeting #9 - Lecţii de DJ & Producing [05.02.2011] Scris: Joi Feb 10, 2011 10:55 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
CHRIS FERRES scrie:
NU ANUNTA NIMENI CA SAMBATA E DIN NOU XX MEETING?


Anunt eu in seara asta, acum fac afisul.
Mesaj Re: XX Meeting #9 - Lecţii de DJ & Producing [05.02.2011] Scris: Joi Feb 10, 2011 11:37 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Au fost adaugate fotografiile pe http://www.NightMusic.ro/fotografii !
Mesaj Re: XX Meeting #9 - Lecţii de DJ & Producing Scris: Vin Feb 11, 2011 10:05 am
djedd0
Neconectat
Voluntar
Vlad ! EduardB.... nu Dj Eddo :P
Mesaj Re: XX Meeting #9 - Lecţii de DJ & Producing Scris: Vin Feb 11, 2011 11:22 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Prea tarziu. Userul tau de pe forum e djeddo :) Data viitoare.
Pagina 5 din 5 [ 47 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair