Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 1 [ 2 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator
Mesaj "din curiozitate… pur şi simplu aiurea" Scris: Joi Aug 13, 2009 3:26 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Citat:
orasulsuceava: salut! dumneata cine esti si cu ce te putem ajuta?
Strong Lady: nuj… am intrat pe site’ul orashului suceava shi v-am gasit akolo
orasulsuceava: asta are legatura cu intrebarea mea?
Strong Lady: pai logic…
Strong Lady: pentru ca m-atzi intrebat cu ce va pot ajuta… cu nik
orasulsuceava: pai cine esti cred ca stii, iar cu ce va pot ajuta se referea la modul ca de ce ai dat add acestui user
orasulsuceava: exista cel putin un motiv
Strong Lady: de curiozitate
orasulsuceava: “nu stiu” il folosesc persoanele care nu pot zice mai mult de doua cuvinte
Strong Lady: am intzeles…va credetzi atotputernic shi deshtept…asha’i? nu cred ca va doritzi sa avetzi o discutzie mai indelungata cu mine
Strong Lady: am dat add din curiozitate…pur shi simplu aiurea
Strong Lady: atat…
orasulsuceava: ai o problema sau mai multe. m-ai lamurit. succes in continuare si plictiseala placuta!
Strong Lady: aham…multzumesc…va doresc mult la solitaire…
Strong Lady: mult noroc*


Considerând că nu are rost şi nu avem cu cine discuta, am şters userul “Strong Lady” de pe lista noastră, dar pentru că sentimentul nu a fost reciproc, am continuat să primim “Instant Message to All in Group” de genul:

Citat:
Strong Lady: hello! ce facetzi? la multzi ani ioanelor shi ionilor…mass
Strong Lady: fratzilor! v-atzi pregatit pentru school? mass
Strong Lady: respectatzi va rog statusu’! ….k sa nu ne suparam…numai o singura persoana ma poate deranja…se shtie ea mass


Bineeeeeee!

Citat:
Strong Lady: succes la solitaire….aaaa! shi aflatzi (dak tot va intereseaza) ca plictiseala nu are loc in programul meu
orasulsuceava: te rog sterge acest id de pe lista
Strong Lady: de ce-ash face’o? dak va enerveaza facetzi’o dvd…eu nu am de ce
Strong Lady: dvs*
Strong Lady: ma distrez
orasulsuceava: nu esti pe lista de mult. oky, lasa ca dau eu ignore, decat sa citesc mesajele astea mass de clasa a 7-a


Fără nici o remuşcare ID-ul “Strong Lady” a fost trecut pe lista noastră de ignore. La câteva minute după, “Strong Lady” revine, dar cu alt ID:

Citat:
Strong Lady: poate oi avea eu mentalitate de clasa a 7-a dar e mai grav la dvs….
Strong Lady: va urez mult noroc in serviciu dvs…unde vi se da salariul degeaba….pe faptul ca jucatzi solitaire shi ca statzi pe mess….singura ocupatzie….logic…..shi sper sa nu mai dau peste specimene ca dvs
Strong Lady: of! de aia merge tzara voastra cum merge ca stau la conducere de ashtia ca voi….
Strong Lady: dak ar sta pe scaunu’ ala unde statzi dvs acum….un om care merita cu adevarat sa-l ocupe….nu cred ca ar mai fi atat de multe probleme shi atat de multe intrebari inutile..in fine….putzini ca mine….o s ava innecatzi in ignorantza shi prostie…
Strong Lady: ce mai? deja v-atzi innecat


Paradoxal, credem că este invers! Noi ne-am săturat de astfel de specimene ca dvs care vorbesc fără să aibă habar (jucatzi solitaire shi ca statzi pe mess….singura ocupatzie….logic, va urez mult noroc in serviciu dvs…unde vi se da salariul degeaba), care se bagă în seamă fără să-i întrebe nimeni nimic (am dat add din curiozitate… pur si simplu aiurea), care nu ştiu să lege două cuvinte (va doresc mult noroc la solitaire… sau v-atzi innecat), care sunt plictisitori şi plictisiţi (respectatzi va rog statusu’! ….k sa nu ne suparam…numai o singura persoana ma poate deranja…se shtie ea mass”), care sunt frustraţi (of! de aia merge tzara voastra cum merge ca stau la conducere de ashtia ca voi…) şi pe deasupra se cred şi importanţi (nu cred ca va doritzi sa avetzi o discutzie mai indelungata cu mine).

Sursa: OrasulSuceava.ro
Mesaj Re: "din curiozitate… pur şi simplu aiurea" Scris: Vin Aug 14, 2009 6:47 am
bj3y
Neconectat
Membru fondator
=)) omg, bine ca n-am si eu de-astia prin lista, m-as duce cu bardita dupa ei sa le dau ignore :lol:

A day in without trance is wasted day of my life
Pagina 1 din 1 [ 2 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair