Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 6 din 6 [ 58 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator
Mesaj Re: Salut! Scris: Lun Noi 16, 2009 10:40 pm
DeeDeea
Neconectat
Voluntar nou
Buna,trebuie sa spun ca e f tare ca exista aceasta asociatie si este o idee f buna:X:X
Mesaj Re: Salut! Scris: Lun Noi 16, 2009 10:57 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
DeeDeea scrie:
Buna,trebuie sa spun ca e f tare ca exista aceasta asociatie si este o idee f buna:X:X


Mulţumim DeeDeea! Încercăm să facem ce alţii nu fac şi cu timpul sperăm să şi reuşim. :D

Te-aş ruga să te prezinţi în secţiunea asta ca să ştim cu cine avem onoarea: viewforum.php?f=54
Mesaj Re: Salut! Scris: Mie Mar 31, 2010 5:57 pm
Iceman the Dj
Neconectat
Voluntar nou
Salutare la toata lumea!
Nice concept ! :D

Fly In Trance ! whit me... http://www.myspace.com/icemanthedj

Imagine
Mesaj Re: Salut! Scris: Lun Iul 11, 2011 3:56 pm
larisadenise
Neconectat
Voluntar nou
Salut! Denisa din Bucuresti, 31 de ani, contabil, imi place sa adorm cu radio deschis... Ce sa mai zic? E nevoie si de detalii matrimoniale? bolnda, ochii albastri, 1.77 inaltime, 52 kg (cam slaba, stiu dar promit sa ma ingras)
PS: Abia astept sa ne cunoastem mai bine!
Mesaj Re: Salut! Scris: Mie Iul 13, 2011 10:29 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Bine ai venit printre noi Denisa!

Frumoasă prezentare :D

Noi momentan suntem implicaţi în proiectul ComunitateaONG.ro , într-un tur ce implică toate judeţele din ţară, de aceea va fi o perioadă în care vom răspunde mai greu pe forum, fiind accesul la internet limitat.

Dacă ştii ONGuri din Ploieşti poate ne ajuţi să ne recomanzi câteva când trecem pe acolo să le căutăm.

O zi faina!
Mesaj NIGHT MUSIC DANCE TOUR 2012 Scris: Dum Noi 27, 2011 12:49 pm
Johnny T
Neconectat
Membru fondator
Pregatim un NIGHT MUSIC DANCE TOUR 2012 prin toate orasele unde avem cel putin un membru! Va rog sa bagati in lista voastra id de mes: ticau_ionel sau facebook cautati Ticau Ionut
http://www.facebook.com/JohnnyTDj

Vreau sa discut cu cei interesati despre cum il putem organiza [idei, sugestii] si cu ce poate ajuta fiecare. Fiind un proiect amplu, necesita munca multa si ...normal multi oameni implicati!

Spor la idei!
Mesaj Re: Salut! Scris: Lun Noi 28, 2011 6:44 pm
HarKer
Neconectat
Voluntar nou
Salut ! Ma numesc Alin, sunt din Galati si pot sa spun ca ma declar fan al NightMusic. Am o pasiune legata de activitatea unui DJ, in special mixajul. Mi s-a parut extrem de interesant faptul ca v-ati organizat intr-o asociatie cu scopul de a promova muzica electronica si in special de a evindentia aptitudinile necesare unui DJ.
In acest scop vreau sa va propun sa colaboram pentru a deschide si la Galati o filiala a asociatiei "NightMusic". In Galati sunt foarte multi pasionati de acest gen de muzica si gasesc oportuna realizarea unui parteneriat pentru a-i ajuta pe cei doritori sa invete sau chiar sa se perfectioneze. Daca sunteti interesati de propunerea mea va asigur ca va pot ajuta in acest sens sa deschideti o filiala si la Galati, poate chiar si sa gasim o finantare sau o sponsorizare.
Din cate stiu, aici in Galati se afla filiala Dance Generation deja, o parte a asociatiei "Youth Cand Do It", iar daca am adauga si aceasta filiala de care va vorbesc, care sa se axeze pe muzica electronica(lecţii DJ/producing, schimburi de experienţă, evenimente cu muzică electronică, etc) cred ca am pune o baza destul de consistenta in acest oras.
Ce spuneti? :d
Mesaj Re: Salut! Scris: Mie Mar 07, 2012 12:29 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Salut Marius. Cum e sa traiesti in Bucuresti unde se organizeaza des evenimente cu muzica electronica ? :)
Pagina 6 din 6 [ 58 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair