Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 1 [ 8 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator
Mesaj Crezi ca O fata va concura cu UN baiat? Scris: Vin Sep 05, 2008 1:23 am
POLO
Neconectat
Fost membru
daca raspunsul este afirmativ vreau sa vad de ce crezi asta?care sunt argumentele care sustin afirmatia?(doar in materie de muzica)

Who understands Stand Up Comedy...Understands Me!
Mesaj Re: Crezi ca O fata va concura cu UN baiat? Scris: Vin Sep 05, 2008 9:52 pm
DjScorpyon
Neconectat
Voluntar
Am putea lua ca exemplu b2b-urile. Parerea mea e ca oricand o fata poate arata ca mixeaza la fel de bine sau chiar mult mai bine decat un baiat.
Mesaj Re: Crezi ca O fata va concura cu UN baiat? Scris: Mar Sep 23, 2008 1:48 am
InocentEmotions
Neconectat
Membru fondator
Hmm.. interesant subiect. Aici trebuie sa afirm si eu ca da, o fata poate mixa, uneori chiar mai bine ca un baiat si nu negatzi asta pt ca orice este posibil. Sa Nu Subestimatzi Niciodata O Fata ! V ar putea surprinde :P

-=* Always Be YourSelf ! *=-
Mesaj Re: Crezi ca O fata va concura cu UN baiat? Scris: Mar Sep 23, 2008 1:52 am
InocentEmotions
Neconectat
Membru fondator
ah ma scuzi Polo .. da .. dak vrei sa vezi exemplu concret: http://www.radiodeea.ro/phps/stiri/danc ... le_dj_-ii/ . In cazul in care nu ai reusit sa prinzi acest articol.. citeste.. vezi si filmuletzele :P

-=* Always Be YourSelf ! *=-
Mesaj Re: Crezi ca O fata va concura cu UN baiat? Scris: Mar Sep 23, 2008 7:25 pm
bj3y
Neconectat
Membru fondator
da, intr-adevar , sunt UNELE femei care au vointa sa faca mai mult decat majoritatea celortalte. Dar, fa si un raport de numere intre cati dj sunt femei si cati sunt barbati. Crek iti cam da cu virgula :lol:
Pentru Lisa, tot respectul :D she's great. Am ascultat ceva seturi de-ale ei, si se pricepe, doar ca nu s-a auzit asa mult cat se stie despre marii dj mondiali, altfel ar fi si ea prin top 10. dar in faza cu topurile, mare lucru il face si popularitatea, ori ea nu vrea sa iasa asa mult in evidenta.

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: Crezi ca O fata va concura cu UN baiat? Scris: Mie Sep 24, 2008 9:40 pm
DjScorpyon
Neconectat
Voluntar
bj3y scrie:
da, intr-adevar , sunt UNELE femei care au vointa sa faca mai mult decat majoritatea celortalte. Dar, fa si un raport de numere intre cati dj sunt femei si cati sunt barbati. Crek iti cam da cu virgula :lol:
Pentru Lisa, tot respectul :D she's great. Am ascultat ceva seturi de-ale ei, si se pricepe, doar ca nu s-a auzit asa mult cat se stie despre marii dj mondiali, altfel ar fi si ea prin top 10. dar in faza cu topurile, mare lucru il face si popularitatea, ori ea nu vrea sa iasa asa mult in evidenta.


Tu zi ca vrei sa se dezbrace, ca noi intelegem:D
Mesaj Re: Crezi ca O fata va concura cu UN baiat? Scris: Joi Ian 29, 2009 8:12 pm
Alex
Neconectat
Voluntar
Magda, Miss kittin, Tania Volcano, Ellen Alien si lista continua. Eu cred ca e o intrebare care nu-si are rostul.
Mesaj Re: Crezi ca O fata va concura cu UN baiat? Scris: Joi Ian 29, 2009 11:21 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
Daca Obama a ajuns presedinte..... orice e posibil :mrgreen: 8-) 8-)

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Pagina 1 din 1 [ 8 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair