Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 3 [ 25 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori
Mesaj Cine conduce mai bine? Femeia sau Barbatul ? Scris: Mar Ian 27, 2009 2:57 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Ce parere aveti ?


Mesaj Re: Cine conduce mai bine? Femeia sau Barbatul ? Scris: Mar Ian 27, 2009 3:03 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
ce intrebare prosteasca :)) :lol:

nici nu cred ca trebuie sa mai raspund.... e evident 8-) :lol:


GOD ce tare :)) :lol:

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: Cine conduce mai bine? Femeia sau Barbatul ? Scris: Mar Ian 27, 2009 3:03 pm
Todd
Neconectat
Voluntar
femeia .. categoric :mrgreen:

- dude .. you only did the beat and the bass ..
- yeah .. so ? do you need more ? because i can get more bass if you want ...
Mesaj Re: Cine conduce mai bine? Femeia sau Barbatul ? Scris: Mar Ian 27, 2009 3:45 pm
maryanucu
Neconectat
Voluntar
prea tare femeia cu masina aia verde :)) pana a intervenit barbatul si a luminat-o :)) in concluzie : Nu lasati femeile la volan !!
Mesaj Re: Cine conduce mai bine? Femeia sau Barbatul ? Scris: Mar Ian 27, 2009 4:21 pm
bj3y
Neconectat
Membru fondator
Pfai ce m-am behait de ras=)) nu e posibil asa cevaaa :))
Bah, ce sa zic, sunt si barbati care conduc mai rau ca femeile exemplificate in filmuletz, dar mai fain ne amuzam la fazele astea :)) Cunosc de asemenea, femei care conduc mai bine decat multi dintre barbati, insa... alea sunt exceptiile :)
Oricum, super filmuletzu, tipa care se lupta cu furtunul de la pompa de benzina a fost cea mai tare =)) se pare ca furtunul castiga hahahahaa

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: Cine conduce mai bine? Femeia sau Barbatul ? Scris: Mar Ian 27, 2009 4:38 pm
skeptic
Neconectat
Voluntar
:)) ce sa le ceri

skeptic VJ
Mesaj Re: Cine conduce mai bine? Femeia sau Barbatul ? Scris: Mar Ian 27, 2009 4:38 pm
Duxter
Neconectat
Voluntar
Cu mici exceptii...cam asa conduc femeile :) desi eu mi-am luat masina de la o femeie :))) de aia zzic mici exceptii ca surprinzator am luat-o dreapta :))

Cars and speeeed!
Mesaj Re: Cine conduce mai bine? Femeia sau Barbatul ? Scris: Mar Ian 27, 2009 5:02 pm
Adynis
Neconectat
Voluntar
lol :)))) prea penal :)) aia cu furtunu la benzinarie o fost prea penala ...eram pe jos de ras :)))
the last one :)) ..was ...the best :D :))

Muzica este plăcerea pe care mintea umană o simte din numărare fără să fie conştientă că numără.
Mesaj Re: Cine conduce mai bine? Femeia sau Barbatul ? Scris: Mar Ian 27, 2009 5:33 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
in frane naspa si femei sa nu ai incredere (cu exceptiile de rigoare la ambele :mrgreen: :lol: :mrgreen: )

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: Cine conduce mai bine? Femeia sau Barbatul ? Scris: Mar Ian 27, 2009 9:03 pm
DjGabi
Neconectat
Voluntar
Am murit de ras..statea taicamiu si se uita la mine ce am? :lol: :lol: :lol:

O jumatate de.............Tesla System!
Pagina 1 din 3 [ 25 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair