Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 1 [ 8 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator
Mesaj Dumnezeu proprietar pe 20% din Judetul Suceava! Scris: Dum Mai 30, 2010 9:29 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Citat:
In traducere 166.613 ha de padure ce reprezinta 20% din suprafata totala a judetului Suceava, au fost retrocedate BOR(Bisericii Ortodoxe Romane) pe 14 dec 2009. Este vorba despre cea mai mare retrocedare facuta vreodata in Romania.

Terenurile deja detinute de Bisericile si manastirile din judet( aprox 100 de lacasuri de cult) erau undeva la 15.000 ha.

Pe langa cele 160.000 de ha, mai urmeaza si retrocedarea altor 10.000 ha deja date de stat altor persoane particulare. Odata cu pamantul Biserica dobandeste si 160 de cladiri existente pe aceste pamanturi.

N-am treaba cu Biserica, dar nu sunt cumva niste hoti?

Sursa: http://laurentiu.elenaworld.net/2009/12/dumnezeu-proprietar-pe-20-din-judetului-suceava.

Prin acest mesaj doresc doar sa atrag atentia a unui singur lucru: Bisericile sunt inregistrate fiscal si juridic ca si ONGuri ( organizatii non-profit ), cum suntem si noi. In rest.. no comment!

Va las pe voi sa comentati..
Mesaj Re: Dumnezeu proprietar pe 20% din Judetul Suceava! Scris: Dum Mai 30, 2010 9:35 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
Eu vreau să mă spovedesc la Putna la stareţul care şi-o punea cu călugării :lol: :lol: :lol: :lol:




NOOOOOOOOOOT :lol: :lol: :lol:

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: Dumnezeu proprietar pe 20% din Judetul Suceava! Scris: Dum Mai 30, 2010 9:37 pm
Todd
Neconectat
Voluntar
gay

- dude .. you only did the beat and the bass ..
- yeah .. so ? do you need more ? because i can get more bass if you want ...
Mesaj Re: Dumnezeu proprietar pe 20% din Judetul Suceava! Scris: Dum Mai 30, 2010 9:38 pm
DjScorpyon
Neconectat
Voluntar
and fake. trolls are on nightmusic forum
Mesaj Re: Dumnezeu proprietar pe 20% din Judetul Suceava! Scris: Dum Mai 30, 2010 9:43 pm
Dralex
Neconectat
Voluntar nou
k inteleg e biserica are dreptu si la pamant dar... ce face tu tot acest pamant? nu inteleg deci o manastire este un complex? nu ma mira sa vad indata o manastire si langa, stadionul manastiri,Piscina "Potopul Mare" tot felu de magazine si sa dai cu capu de stalpi cu afise va invitam in clubul Discoteq Casa Domnului mixeaza Dj Calugaru b2b Mc Toaca
Mesaj Re: Dumnezeu proprietar pe 20% din Judetul Suceava! Scris: Dum Mai 30, 2010 10:24 pm
Alyena
Neconectat
Voluntar
@Dralex:stalpi cu afise va invitam in clubul Discoteq Casa Domnului mixeaza Dj Calugaru b2b Mc Toaca

Super tare am ras vreo 10 min incontinuu :lol: :lol:
Mesaj Re: Dumnezeu proprietar pe 20% din Judetul Suceava! Scris: Lun Mai 31, 2010 7:17 am
CHRIS FERRES
Neconectat
Voluntar
Ati vazut in monitorul popa cu gater in curte? :lol: si mesaje erotice date credincioaselor din sat=))
Mesaj Re: Dumnezeu proprietar pe 20% din Judetul Suceava! Scris: Lun Mai 31, 2010 9:59 am
bj3y
Neconectat
Membru fondator
nu stiu cine mai crede ca preotia e o virtute si un dar, insa se inseala.
e o meserie, un business .... ce va mirati asa. sunt magarii la nivel inalt pentru retrocedarile alea, vedeti-va de treaba ca nu aveti voi ce face, va bateti deshtele degeaba pe butoane pe subiectul asta :roll:

A day in without trance is wasted day of my life
Pagina 1 din 1 [ 8 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair