Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 3 [ 29 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator
Mesaj sal la toata lumea Scris: Joi Aug 14, 2008 11:32 pm
more for you
Neconectat
Voluntar nou
as vrea sa organizam o filiala si in alba .....din spusele lui vladutz nu se poate participa la evenimentele noastre ......dar sa ne counicatiiii voi ce trebe cum trebe oameniii sunt ....numai ambitie trebe si nu cred ca nu participatiii si voi la un eveniment ....pe putin 30 de oameniii suntem ...si am sa pun poze.....cant de repede pot ......cu filiala de la alba-iulia si aici sunt pasionatiiii de muzica electronica.....sper sa ma ajutatiii normal cu acordu vostru sa organizam si o filiala la alba
Mesaj Re: sal la toata lumea Scris: Joi Aug 14, 2008 11:48 pm
more for you
Neconectat
Voluntar nou
si imi cer scuze ca nu mam prezentat .....
Ma numesc : Cristian
Jud:Alba
Pasionat:In special de muzica electronica
As vrea ca Night Music ......sa se extinda mai puternic si in alte partiii ale tariiii......bafta si astept raspunsurile voastre Ultima oară modificat Sâm Mar 07, 2009 12:48 am de către more for you, modificat 1 dată în total.
Mesaj Re: sal la toata lumea Scris: Vin Aug 15, 2008 12:01 am
monica
Neconectat
Voluntar nou
In primul rand salut pe toata lumea si cei pasionatiii de muzica electronika ......ma numesc monica sunt din jud.alba si il sustin pe cristy ca stie ce vrea sa faca si chiar are moralu sa organizeze asa ceva in jud alba il sustin si sper sa il sustineti si voi chiar merita sa oraganizatiii evenimente in jud alba am vb cu el pe mess mai inainte ...si mia spus sa imi dau cu parerea bafta cristy si sa traiasca Night Music si sper sa avem evenimente si aicii
Mesaj Re: sal la toata lumea Scris: Vin Aug 15, 2008 4:29 am
Manyakul
Neconectat
Membru de onoare
welcome people ... suntem bucurosi ca night music a ajuns si prin judetul alba ... sper ca emisiunea la care am aparut noi sa va fi ambitionat sa faceti si voi acolo o filiala, normal ca va sustinem si ca suntem de acord ... si poate cine stie ... alba nu e chiar asa de departe ... doar 10 ore de mers cu trenul din suceava deci s-ar putea ajunge
pentru orice probleme aveti sustinerea noastra, sau a mea cel putin, nu fiti timizi, fiti hotarati si si ferm convinsi ca se poate, pentru ca daca este vointa, restul se gaseste. good luck


bafta .... si succes

anti-tero ... anti tot
Mesaj Re: sal la toata lumea Scris: Vin Aug 15, 2008 7:08 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Problema ar fi ca sunt doar 3 trenuri,ce ajung la 2 dimineata .. de aceea ziceam ca e greu sa participam la evenimente in alba.
Mesaj Re: sal la toata lumea Scris: Vin Aug 15, 2008 10:33 am
puff
Neconectat
Fost membru
eu zic ca nu conteaza distanta chiar asa de tare pt a face o filiala...ceea ce conteaza e sa aveti ambitie sa va placa tot ce tine de muzica electronica,si daca va puteti strange un grup cu care sa formati nucleul unei filiale aveti sprijinul nostru :twisted:
cat despre evenimente vom vedea care si cum va putea ajunge;)
ideea e sa fiti la inceput un grup unit cu idei de evenimente si restu vedem pe parcurs
Mesaj Re: sal la toata lumea Scris: Vin Aug 15, 2008 11:22 am
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
tren... masina.. avion... feribot... ce mai conteaza... cumva cumva se ajunge de ceva :) bafta mare daca aveti ambitie si o sa iasa ceva frumos si in alba :) ma bucur ca se aude de NightMusic si are lumea vointa... succes Cristy :)

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: sal la toata lumea Scris: Vin Aug 15, 2008 12:24 pm
more for you
Neconectat
Voluntar nou
va multumesc in primul rand ca ma sustineti,ambitie este.. va trimit niste poze cat de curand am sa pot....as vrea sa fack rost de ceva baniii pentru tricoruriii prima data am un sponsor care mar ajuta ......dar pe 7-8 septembrie as vrea sa deschid filiala aici la alba sa aiba loc 1 eveniment .....da din cate am inteles vladutz are ceva probleme vom discuta pe parcurs
Mesaj Re: sal la toata lumea Scris: Vin Aug 15, 2008 1:22 pm
DjScorpyon
Neconectat
Voluntar
Ne bucuram ca s'a auzit de noi si dincolo de Carpati. Sunteti bineveniti toti! :D
Mesaj Re: sal la toata lumea Scris: Vin Aug 15, 2008 2:41 pm
puff
Neconectat
Fost membru
ar fi bine daca ati lasa si cate un id de contact :D
Pagina 1 din 3 [ 29 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair