Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 1 [ 10 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator
Mesaj Aici Vor Aparea Datele si locul nostru de intalnire! Scris: Lun Iun 09, 2008 4:10 pm
Daniel_Ploiesti
Neconectat
Voluntar nou
Aici voi scrie eu cand ne vom intalnii si unde si ce o sa discutam :)

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: Aici Vor Aparea Datele si locul nostru de intalnire! Scris: Lun Iun 09, 2008 11:15 pm
ILive4Trance
Neconectat
Voluntar nou
ok :)

Trance is my religion and Armin Van Buuren is my God.

Imagine
Mesaj Re: Aici Vor Aparea Datele si locul nostru de intalnire! Scris: Mar Iun 10, 2008 9:59 pm
Sooky
Neconectat
Voluntar nou
Prea simplu dar adevarat!
Mesaj Re: Aici Vor Aparea Datele si locul nostru de intalnire! Scris: Dum Iun 22, 2008 1:06 pm
Daniel_Ploiesti
Neconectat
Voluntar nou
Atentie!

In maxim 1 saptamana vom avea prima sedinta !
Asa ca fiecare membru sa vina pregatit ( adica cu idei si multa imaginatie ) :)


Vreau prezenta maxima !

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: Aici Vor Aparea Datele si locul nostru de intalnire! Scris: Dum Iun 22, 2008 7:43 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Fii putin mai apropiat de oameni, nu le comanda, ci roaga-i.

Nu spune "Vreau prezenta maxima" ca denota superioritate. Tu esti egal ca ei, si ceea ce veti face in Night Music e din pura pasiune, nu exista profit decat psihologic.

Trebuie sa ai grija si la detaliile legate de modul de a comunica mesajul catre potentialii membri.

Bafta,
Vlad.
Mesaj Re: Aici Vor Aparea Datele si locul nostru de intalnire! Scris: Dum Iun 22, 2008 8:35 pm
Daniel_Ploiesti
Neconectat
Voluntar nou
Am inteles Vladootz asa o sa si fac :) ms de sfat !

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: Aici Vor Aparea Datele si locul nostru de intalnire! Scris: Mie Iul 02, 2008 10:49 pm
bj3y
Neconectat
Membru fondator
A cam trecut saptamana aia demult. Cum a fost la sedinta ? Ati pus bazele filialei ? Cati membri au venit ?

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: Aici Vor Aparea Datele si locul nostru de intalnire! Scris: Joi Iul 03, 2008 9:42 am
Daniel_Ploiesti
Neconectat
Voluntar nou
Pai bjey inca nu am facuto pentru ca inca mai asteptam sa mai vina cativa membrii ca sa dam drumu la distractie :) !

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: Aici Vor Aparea Datele si locul nostru de intalnire! Scris: Joi Iul 03, 2008 10:34 am
bj3y
Neconectat
Membru fondator
Pai mi-e greu sa cred ca intr-un oras asa mare va e atat de greu sa adunati lume care asculta muzica electronica. Inca la noi, care se zice ca suntem in urma fata de vestul si sudul tarii....tot am dovedit ca se poate face treaba daca este intiativa si vointa. Cred ca trebuie sa incercati mai mult, si sa va doriti cu adevarat asta. Bafta multa !

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: Aici Vor Aparea Datele si locul nostru de intalnire! Scris: Joi Iul 03, 2008 12:09 pm
puff
Neconectat
Fost membru
Daniel_Ploiesti scrie:
Pai bjey inca nu am facuto pentru ca inca mai asteptam sa mai vina cativa membrii ca sa dam drumu la distractie :) !

ar fi mai usor pentru voi sa adunati oamenii daca i-ati intruma spre acest site sa poata afla cu totii despre ce este vorba si se vor hotara singuri daca vor sa intre sau un in asociatie
deci poti incepe cu prietenii spunandu-le in fata sau dandu-le mass cu adresa site-ului
...
Pagina 1 din 1 [ 10 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair