Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 3 din 3 [ 25 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator
Mesaj Re: Aveti un membru nominalizat la nights.ro pe 2008 Scris: Lun Ian 19, 2009 9:26 pm
skeptic
Neconectat
Voluntar
adica fara dusmani :))

skeptic VJ
Mesaj Re: Aveti un membru nominalizat la nights.ro pe 2008 Scris: Sâm Ian 31, 2009 8:20 pm
Johnny T
Neconectat
Membru fondator
din cate am primit feed back de la oamenii din lista mea ar trebui sa fie cam 80 de voturi pana acuma numai din lista mea la categoriile care ne intereseaza: dj rezident, emisiune, brand ...melodia anului ..cel putin cum le-am recomandat sa voteze. Acum pe 28 februarie sau 3-5 martie asteptam sa vedem rezultatul
eu preconizez asa:
cu emisiunea locul 5 - 8
dj rezident - undeva locul 7-9
piese de club solidad del sol eu zic ca 7-10
brand, petrecere in aer liber - 7 - 10
daca nu ati votat atunci aveti timp sa o faceti VLAD mai baga odata mass la toata lumea cu sectiunile care ne intereseaza si cu recomandarea organizatiei, de data asta specificat pe fiecare categorie , vorba aia ..repetitia e mama invataturii :))))
Mesaj Re: Aveti un membru nominalizat la nights.ro pe 2008 Scris: Mie Feb 25, 2009 5:04 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Va readuc aminte, cei ce nu ati votat, sa votati acum !

Voteaza:

MasterDeejay la "Cel mai bun dj rezident pe 2008" !
Night Music la "Cel mai tare brand de petreceri din Romania in 2008" !
Night Music Barbeque la "Cel mai bun concept pentru o serie de petreceri din Romania in 2008" !

Voteaza aici : http://www.nights.ro/awards/

Citat:
In spirit democratic, este permis numai un singur vot de persoana. Incercarile de frauda vor fi eliminate cu promptitudine.
De pe un IP se pot exprima maxim 5 voturi, dar nu la intervale mai mici de 24 de ore.
Aceasta facilitate nu da dreptul unei persoane sa voteze de mai multe ori, ci este pentru cei care si-au convins sora, parintii si nasul sa iasa in club.

Procesul de votare se va inchide pe 27 februarie 2009.
Mesaj Re: Membru nominalizat la nights.ro pe 2008 Scris: Sâm Feb 28, 2009 12:42 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Votul s-a incheiat. Sa vedem de acum rezultatele.. tare-s curios :D
Mesaj Re: Membru nominalizat la nights.ro pe 2008 Scris: Mar Mar 03, 2009 3:46 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Rezultatele sunt afisate aici : viewtopic.php?f=10&t=671 !
Pagina 3 din 3 [ 25 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair