Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 1 [ 6 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 6 vizitatori
Chestionar: Chestionarul s-a închis pe data de Sâm Mar 14, 2009 4:27 pm

Vii pe 13 la club tex? ;))

da
33% [ 3 ]
nu
67% [ 6 ]
Voturi totale : 9
Mesaj Pentru cei care nu merg la iasi pe 13.03 Scris: Lun Mar 09, 2009 4:27 pm
skeptic
Neconectat
Voluntar
Daca nu mergeti la iasi vineri, va invit la un party organizat de mine impreuna cu dee jay maku in club tex. Sper ca nu se va supara nimeni ca postez asta aici. Bafta

Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.

skeptic VJ
Mesaj Re: Pentru cei care nu merg la iasi pe 13.03 Scris: Lun Mar 09, 2009 5:38 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Teoretic toti membrii Night Music ar trebui sa vina la lansarea de la Iasi, nu avem in fiecare zi lansari de filiala si trebuie sa ne vedem toti la ochi.

Totusi,iti urez bafta la event. Imi pare rau ca s-a nimerit in aceeasi data cu lansarea :(
Mesaj Re: Pentru cei care nu merg la iasi pe 13.03 Scris: Lun Mar 09, 2009 10:31 pm
skeptic
Neconectat
Voluntar
hey, nu'i nimic. asa a fost sa fie. in felul asta putem oferi distractie si celor care nu pot merge la iasi :P

skeptic VJ
Mesaj Re: Pentru cei care nu merg la iasi pe 13.03 Scris: Mar Mar 10, 2009 4:57 am
InocentEmotions
Neconectat
Membru fondator
Apreciez sincer faptul ca te gandesti la cei care nu pot merge la Iasi, chiar te admir pentru asta, insa ar fi indicat pe viitor sa nu se suprapuna evenimente ca sa nu existe regrete ca nu se poate prezenta o persoana la ambele evenimente.
Mie sincer mi ar fi placut sa vin la evenimentul organizat de tine, daca nu ar fi fost lansarea as fi venit cu cea mai mare placere. Sorry si sper sa pot ajunge pe viitor, cat si tu la Iasi daca iti va face placere si vei putea.

-=* Always Be YourSelf ! *=-
Mesaj Re: Pentru cei care nu merg la iasi pe 13.03 Scris: Mar Mar 10, 2009 8:05 pm
GabbyDJ
Neconectat
Membru fondator
era o idee sa pui si sigla noastra la parteneri... da nah...;))
poate ne vedem acolo 8-)

Aka Gabriel Van Gherling
"Music is driving me crazy"
http://www.myspace.com/djgabriello"
Mesaj Re: Pentru cei care nu merg la iasi pe 13.03 Scris: Vin Mar 13, 2009 5:25 pm
skeptic
Neconectat
Voluntar
eu va astept. am si canapea sa va leg de ea sa nu mai plecati >:D<

skeptic VJ
Pagina 1 din 1 [ 6 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair